Huawei Mateped 11 (2023) vergi iadesi olur mu?

yusa01

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam HUAWEI MatePad 11 Klavye ile Bilgisayar Düzeyinde Verimlilik bu cihazı almayı düşünüyorum fakat kalem ekleyince kuponu düşünce toplam sepet 9698 oluyor. Bu fiyata kalem de dahil ama. Ben öğrenciye vergisiz cihaz kampanyasından vergi iadesi alabilir miyim? Onlarla konuşup kalemsiz fiyattan fatura kesmelerini mi isteyeceğim? Yol gösterir misiniz?

Arayıp tableti satın aldıktan sonra kaleme indirim kuponu verebilip veremeyeceklerini sor ben sorduğumda yardımcı oluruz dediler. Ama klavye ile geldiğinden ötürü şuan vergi indirimi uygulanır mı bilmiyorum ona göre alacağım.

Arayıp tableti satın aldıktan sonra kaleme indirim kuponu verebilip veremeyeceklerini sor ben sorduğumda yardımcı oluruz dediler. Ama klavye ile geldiğinden ötürü şu an vergi indirimi uygulanır mı bilmiyorum ona göre alacağım.

Klavye değil de, ek garanti süresi bozuyor olabilir diye söylediler bana da. Çünkü Hepsiburada'da satılan 11.5 modeli de klavyeli geliyor ancak bir sorun çıkmıyor diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Huawei ile görüştüm, şu an siteye eklediler öğrenciye vergisiz al seçeneğini. Kalemi 2 hafta sonra size vereceğimiz kodla indirimli alabilirsiniz dediler. Ama uzatılmış garanti ve 6 aylık ekran hasarı koruması normal satışta dahil olmasına rağmen vergisizde mevcut değil. Ben de kararsız kaldım.

Ben Huawei ile görüştüm, şu an siteye eklediler öğrenciye vergisiz al seçeneğini. Kalemi 2 hafta sonra size vereceğimiz kodla indirimli alabilirsiniz dediler. Ama uzatılmış garanti ve 6 aylık ekran hasarı koruması normal satışta dahil olmasına rağmen vergisizde mevcut değil. Ben de kararsız kaldım.

Hocam merhaba. Ben de kararsız kaldım. Ne diyorsunuz garanti için değer mi? Bir de kodla indirimli almayı nasıl vereceklermiş acaba? Maille falan mı gönderirler? Bugün aradım yoklarmış hafta sonu olduğu için. Kandırmaca olmasın da. Burası Türkiye malum.

Hocam merhaba. Ben de kararsız kaldım. Ne diyorsunuz garanti için değer mi? Bir de kodla indirimli almayı nasıl vereceklermiş acaba? Maille falan mı gönderirler? Bugün aradım yoklarmış hafta sonu olduğu için. Kandırmaca olmasın da. Burası Türkiye malum.

Hocam ben kodu vereceklerini düşünüyorum yani yaparlar. Vergi iadesi almak için telefon numarasının üzerime kayıtlı olması gerekiyormuş. Benimkisi değil. Uğraşamam dedim verdim vallahi siparişi umarım pişman olmam.

Hocam ben kodu vereceklerini düşünüyorum yani yaparlar. Vergi iadesi almak için telefon numarasının üzerime kayıtlı olması gerekiyormuş. Benimkisi değil. Uğraşamam dedim verdim vallahi siparişi umarım pişman olmam.

Telefonun üzerinize olması durumundan emin misiniz? Sadece telefonda böyle bir durum var sanmıştım.

Telefonun üzerinize olması durumundan emin misiniz? Sadece telefonda böyle bir durum var sanmıştım.

Kesinlikle emin değilim. Gsb'yi aradım 2 kez. Birisinde bilmiyorum dedi diğeri olması gerekiyor dedi. Vatan Bilgisayar'a yazdım onlar da üzerime kayıtlı olması gerektiğini söyledi. Ben de riske atmadım ama mantıken öyle olmaması gerek. Bence sayın gsb bakanı bile bilmiyordur şartları.

Merhaba,
İsmim Selin.

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı ve keyifli bir gün geçirmenizi dileriz. TC kimlik numarası bilgisi giriş yapılmış tüm faturalarda TC kimlik numarası gözükmektedir. Vergisiz satın alımlarda promosyon hediye ürüne dahil edilmez. Faturalandırma işleminde sadece 1 adet ürün gözükmelidir. Karar’a göre 9.500 TL altındaki telefon, bilgisayar ve tabletleri vergi iadesi ile birlikte bir defaya mahsus , açık öğretim öğrencileri hariç, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yükseköğretim öğrencileri alabilecektir. 9500 TL ve üstü ürün satışları Karar kapsamında değildir. Vergisiz Kampanya koşulları için 14 Kasım 2023 SALI bağlantısını inceleyebilirsiniz. Ayrıca ilgili ürünü vergi kampanyalı şekilde satın almak için bu Buy bağlantı üzerinden satın almanız gerekir. Sorularınız ile alakalı bize her zaman ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Sağlıklı ve mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Ay hocam maile bakar mısınız vergisiz ise promosyonları alamazsınız demiş kadın direkt. Kod verirler demiştiniz de pes yani neye güveneceğiz.

Geri
Yukarı