Huawei Mateped 11 (2023) vergi iadesi olur mu?

Merhaba,
İsmim Selin.

Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı ve keyifli bir gün geçirmenizi dileriz. TC kimlik numarası bilgisi giriş yapılmış tüm faturalarda TC kimlik numarası gözükmektedir. Vergisiz satın alımlarda promosyon hediye ürüne dahil edilmez. Faturalandırma işleminde sadece 1 adet ürün gözükmelidir. Karar’a göre 9.500 TL altındaki telefon, bilgisayar ve tabletleri vergi iadesi ile birlikte bir defaya mahsus , açık öğretim öğrencileri hariç, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yükseköğretim öğrencileri alabilecektir. 9500 TL ve üstü ürün satışları Karar kapsamında değildir. Vergisiz Kampanya koşulları için 14 Kasım 2023 SALI bağlantısını inceleyebilirsiniz. Ayrıca ilgili ürünü vergi kampanyalı şekilde satın almak için bu Buy bağlantı üzerinden satın almanız gerekir. Sorularınız ile alakalı bize her zaman ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Sağlıklı ve mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle.

Ay hocam maile bakar mısınız vergisiz ise promosyonları alamazsınız demiş kadın direkt. Kod verirler demiştiniz de pes yani neye güveneceğiz.
kusura bakmayın geç gördüm. kesinlikle çok saçma. ben aldım bu arada 11 2023 modelini. vergi falan uğraşamam diye direkt promosyonludan aldım. ekran hasarı ve ekstra 1 yıl garanti iyiydi yani. ama işte vergi kampanyası var sözde ama yersen. 😃😃

Geri
Yukarı