Mavericks i3-10110u sisteme Hackintosh kurma

Ekran tamamen siyah olmuyor, parlaklık çok düşük oluyor demiştiniz değil mi? Öyleyse bu EFI ile boot edin ve Fn+F7 tuşlarına aynı anda basıp parlaklığı arttırmayı deneyin.
evet macı kurarken hackintool ile varsayılan ekran kalitesini 4 k yaptım ondan sonra ne yaparsam yapğayım hep siyah görünüyor kurulum kısmı falan pc de arta calan open core nasıl silinir bence hatayı yağtım buyuk pısmanlık
evet macı kurarken hackintool ile varsayılan ekran kalitesini 4 k yaptım ondan sonra ne yaparsam yapğayım hep siyah görünüyor kurulum kısmı falan pc de arta calan open core nasıl silinir bence hatayı yağtım buyuk pısmanlık
18 sayfa olmadan cozume kavusmak ıstıyorum zaten oılursa yenı bır konuda bulunup moderasyondan bu konuları silmesini vebenim sizi etiketleyip çözüldü olarak işaretlemek için sabırsızlanıyorum

Peki o ayarı yaptıktan sonra macOS'i silip tekrar kurdunuz mu? Her neyse kurmadıysanız da attığım EFI ile dediğim tuş kombinasyonlarına basıp parlaklığı arttırmaya çalışın.

Peki o ayarı yaptıktan sonra macOS'i silip tekrar kurdunuz mu? Her neyse kurmadıysanız da attığım EFI ile dediğim tuş kombinasyonlarına basıp parlaklığı arttırmaya çalışın.
zaten önüm görünmediği için kurulum da yapamadım silme de sadece baştan kurayım dedim:=)ama sıyah oldugu ıcın dısk izlencesi yerını göremedim

Anlamadığım şey simsiyah mı gözüküyor yoksa çok düşük parlaklıkta mı? Eğer simsiyah ise sorun başka, öyleyse ona göre EFI hazırlarım.

Anlamadığım şey simsiyah mı gözüküyor yoksa çok düşük parlaklıkta mı? Eğer simsiyah ise sorun başka, öyleyse ona göre EFI hazırlarım.
hayır benım mmaca hackıntool ıle ekran ayarı yapıp açınca ekran kısıktı sonra ac kapa yapınca da gene aynıydı kurulum yapmaya calısıyorum hala parlaklık kısık
hayır benım mmaca hackıntool ıle ekran ayarı yapıp açınca ekran kısıktı sonra ac kapa yapınca da gene aynıydı kurulum yapmaya calısıyorum hala parlaklık kısık
yarın deneme yapacam tekrar iyi geceler abi
allah büyüktür çok yorma kendini ::( hayırlısı çüzume kavuştu derken olana bak 3400x1080 kalite nedir ya

Peki son bir soru daha, Hackintool'da ekran ayarı yaptığınızdan sonra yeni attığım EFI ile mi deneme yapmıştınız?

Hayır hocam yanlış anladınız, şu an en son attığım EFI ile macOS kurmaya çalıştığınızda ekran siyah oluyor değil mi? Benim için sadece bunun cevabı yeterli, ona göre config hazırlayacağım.

hayır her konfıg ıle kısık su an ağzımda dikiş var kanama durmuyor millet başımda pubg oynuyor kafam yerınde degıl sabah deneme yapcam bu efı ıle iyi geceler
sizden önce vesonra her configde parlaklık yaptıgım abartı yuzunden kayıtlı kalmışçasına kaydolmuş
hocam nankörlük etmedim 3 gundur bısı yemedım ılac dısında elinizi öpeyim emeğinize sağlık
Hocam kuruluma geçeceğim akşam ustu bu EFI ıle

Son düzenleme:
Hocam geçseniz de yine siyah ekran olacak büyük ihtimalle, yeni atacağım EFI ile akşam denersiniz.
Bugün biraz yorgunum hocam, yarın yapalım EFI işini.
Gerçi durun bir dakika, bir ayar yapmanızı söyleyecektim. Onu yapıp deneyin. Geçen sayfalarda attığınız videoda BIOS'tan 128 MB yaptığınız ayarı 64 yapıp tekrar deneyin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı