Mavericks i3-10110u sisteme Hackintosh kurma

hocam ben ekranı gunes ısıgına capraz tuttum dun basarılı sekılde kurulum ekranına geldım sızın efı sadece nvram da dualboot kısmını değiştirdi bugun kurarım buyuk ıhtımalle hackınttoldan da değiştiririm

O Hackintool'da yaptığınız ayar sadece eski macOS'te kalır, USB'deki kurulumun bilgisayarda kurulu olan macOS'le alakası yok. Bilgisayardaki macOS'te yaptığınız ayarlar USB'deki kurulumu etkileyemez. Attığım EFI'de sadece o NVRAM kısmı değişmedi, DeviceProperties'e iGPU girdisi eklendi, boot argümanlarına yeni girdiler eklendi, Kernel kısmına diğer donanımlar için gerekli olan kextler eklendi. Siz şu an siyah ekran görüp kurulum yapıp Hackintool'dan ayar değiştirseniz de bir etkisi olmaz. Siyah ekran sorunu EFI'den kaynaklı, ayrıca en son attığım EFI ile Fn+F7'ye basıp parlaklığı arttırmayı denediniz mi? Sunduğum önerileri yapıp yapmadığınızı da söylemiyorsunuz, böyle sorunu çözmek çok daha zorlaşıyor. Lütfen sadece kendinize göre hareket etmeyin.

Hocam çoklu hesap ban sebebi haberiniz olsun.
hayır hocam bu kardeşime ait zaten o kullanacak konuyu kapatalım lutfen ban kalkacak zaten
selam hocam geldim ben 02 2023 e kadar ban yemısım
denedim karanlık ekran halen vede rtık apfs değil sadece genişletilmiş günlüklü istiyor keşke baştan güneş ışığına tutsaydım ekranı o zaman görürdüm belki hocam bana son kez en iyi konfigi hazırlarsanız konuyu sonra da çözüm olarak işaretleriz
Deneyin.
çalışmadı hocam zaten neyse kapatalım konuyu çözüm olarak işaretleyin
@e.n.e.s SCSI\DiskNVMe PM991_NVMe_Samsung
hocam yardım be karanlık ekran ve gos x genişletilmiş guid den başka işlem yapmıyor
hayır hocam bu kardeşime ait zaten o kullanacak konuyu kapatalım lutfen ban kalkacak zaten

denedim karanlık ekran halen vede rtık apfs değil sadece genişletilmiş günlüklü istiyor keşke baştan güneş ışığına tutsaydım ekranı o zaman görürdüm belki hocam bana son kez en iyi konfigi hazırlarsanız konuyu sonra da çözüm olarak işaretleriz

çalışmadı hocam zaten neyse kapatalım konuyu çözüm olarak işaretleyin

hocam yardım be karanlık ekran ve gos x genişletilmiş guid den başka işlem yapmıyor
ben kurdum zaten dualboot 'le catal'na kurdum ama sonra graf'k parlakligi azaldi ne yapsam da g,remed'm karan;ik oldugu icin simdi gorunmuyor yoksa enes hocam konuyu cozume kavusturdu ama hakli 19 sayfa oldu yoruldu adam
hocam bu konuyu silsinler ya size zahmet moderator beye soyler misiniz

Son düzenleme:

Geri
Yukarı