i5 13400F sistem nasıldır?

Psu’yu FSP anakartı b550 yapıp bunu alın hocam 21 Bin TL. RAM ve SSD’de alabilirsiniz ekstra.

Arkadaşlar sizden ricam , hazır sistem olarak ,kendi tercihiniz gibi bi sistem hazırlar mısınız bütçe 20.000 - 23.000 arası
Tek tek almak istemiyorum açıkçası,sizin düşünceniz nedir tek tek almak mantıklı mı

Arkadaşlar sizden ricam , hazır sistem olarak ,kendi tercihiniz gibi bi sistem hazırlar mısınız bütçe 20.000 - 23.000 arası
Tek tek almak istemiyorum açıkçası,sizin düşünceniz nedir tek tek almak mantıklı mı
Hocam attığım sisteme bakın. Hazır sistem olarak bu fiyata daha iyisini bulamazsınız.

Arkadaşlar sizden ricam, hazır sistem olarak, kendi tercihiniz gibi bir sistem hazırlar mısınız bütçe 20.000 - 23.000 arası.
Tek tek almak istemiyorum açıkçası, sizin düşünceniz nedir tek tek almak mantıklı mı?

Tek tek almak derken montajlamak mı istemiyorsunuz? Kurulu bir bilgisayar mı arıyorsunuz?

AMD ile NVIDIA arasında pek fiyat farkı yok, bir de AMD güncelleme olarak sıkıntılı diyorlar onun için onu seçtim bir de AMD işlemciler daha uygun ama, Intel'in ömrü daha iyi, bayağı bir araştırdım, sadece oyun için almıyorum, oyun için AMD daha mantıklı fiyat açısından, haricen giriş -orta düzeyde animasyon, programlara tarzı şeyler yapacağım, gamın gen TR de toplamıştım uyguna geliyor ama müşteri hizmetleri bayağı kötü diyorlar şikayet var üzeriden güncel bayağı şikayet var, anakart nasıl arkadaşlar benim tek aklıma takılan kısım o

3070 Ti ile 6800 arasında pek bir fark yok VRAM avantajı var sadece 6800'de. Seçim senin demiş.

Anakart B550 SSD Team 1 TB PSU FSP yapıp alabilirsin.

Geri
Yukarı