i7 14700K sisteme 7000 TL PSU önerisi

Bütçe
7000
farkındayım ekleme yaptım zaten sonradan yükselticeğim diye idareten bazı parçalar
Genede fazla pahalı o bütçeye hem daha iyi işlemci ile hemde daha iyi ekran kartı takarım.

İşlemci soğutucu ram anakart ve m2 ssd'den toplam 14K civarı kardasın 5000TL fazla ver işlemciye 7950X3D gibi daha iyi bir işlemci al geri kalan parayı da ekran kartına yatır en azından 4070 super veya 4070Tİ super falan bak.

Beyaz sistem topluyorum yazmışsın ona göre ayrıca öneride bulunucam şimdi.

Bunlarla da aşşağı yukarı 18-19 bin Tl karda oluyorsun

Ekran kartı olarak da bunu takar keyfine bakarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube videosu olarak da bakabilirsin aşşağı yukarı böyle olur beyaz sistemin.

Ayrıca boşa yükseltme parası harcamazsın paran cebinde kalır 17-18 bin TL sena kar ettirmiş oluyorum az para değil şu devirde.

Bu arada bu attığım beyaz setup'a da 7950X3D takma fırsatın oluyor.

Son düzenleme:
Eline emeğine sağlık hocam yanlış anladığın nokta var bütçede sıkıntım yok ekran kartının eşimin bilgisayarından söktüm 850 w bronz psu var diğer sistemde ama bu sisteme takmak istemiyorum

Eline emeğine sağlık hocam yanlış anladığın nokta var bütçede sıkıntım yok ekran kartının eşimin bilgisayarından söktüm 850 w bronz psu var diğer sistemde ama bu sisteme takmak istemiyorum
Ozaman hocam dediğim şekilde alın hoşunuza gittiyse 7950X3D 14900K'nın rakibi elinize kalacak para ile de daha sonra ekran kartı alırken daha güçlü bir ekran kartı alırsınız.

Gene de fazla pahalı o bütçeye hem daha iyi işlemci ile hem de daha iyi ekran kartı takarım.

İşlemci soğutucu RAM anakart ve M.2 SSD'den toplam 14K civarı kardasın 5000TL fazla ver işlemciye 7950x3D gibi daha iyi bir işlemci al geri kalan parayı da ekran kartına yatır en azından 4070 Super veya 4070 Ti Super falan bak.

Beyaz sistem topluyorum yazmışsın ona göre ayrıca öneride bulunacağım şimdi.

Bunlarla da aşağı yukarı 18-19 bin TL karda oluyorsun.

Ekran kartı olarak da bunu takar keyfine bakarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

YouTube videosu olarak da bakabilirsin aşağı yukarı böyle olur beyaz sistemin.

Ayrıca boşa yükseltme parası harcamazsın paran cebinde kalır 17-18 bin TL sena kar ettirmiş oluyorum az para değil şu devirde.

Bu arada bu attığım beyaz Setup'a da 7950x3D takma fırsatın oluyor.

2. sistem çok iyi duruyor eline sağlık. Kasa değişecektim ben de MAG pano çok hoşuma gitmişti ama mATX destekliyormuş. Benim anakartım ATX. 🙁

Geri
Yukarı