i7 4790 için boşta 45-50 derece iyi mi?

Zireael14

Kilopat
Yer
Kadıköy
Core Temp'te değerler şöyle:

sicaklik.jpg

Not: Başlıkta yazdığı gibi sistem boşta. Ve sıcaklık 50'yi geçmiyor. Sanki biraz fazla gibi ama bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız soğutucu nedir?

O zaman gayet normal.
Az önce yarım saat FIFA 18 oynadım. Oyundan çıkıp sıcaklık değerlerini hemen kontrol ettim ve 88 derece gösteriyordu (Core Temp uygulamasında.) En azından termal macun yenileme işlemi yapmam yararlı olur mu? Normal diyorsanız ek soğutucu almayacağım, sadece termal macun yenileyeceğim.

Az önce yarım saat FIFA 18 oynadım. Oyundan çıkıp sıcaklık değerlerini hemen kontrol ettim ve 88 derece gösteriyordu. En azından termal macun yenileme işlemi yapmam yararlı olur mu? Normal diyorsanız ek soğutucu almayacağım, sadece termal macun yenileyeceğim.
Ben işlemcim (i5-3210M) Termal Macun sürdükten sonra 85 dereceden, 74 dereceye düştü. Termal Macun bence yenileyin. Tabi sıcaklık düşürmek isterseniz ekstra olarak da ek soğutucu ekleyebilirsiniz.
Ama illa eklemek zorunda değilsiniz.

Ben işlemcim (i5-3210M) Termal Macun sürdükten sonra 85 dereceden, 74 dereceye düştü. Termal Macun bence yenileyin. Tabi sıcaklık düşürmek isterseniz ekstra olarak da ek soğutucu ekleyebilirsiniz.
Ama illa eklemek zorunda değilsiniz.
Zaten sabah açtım kasayı çıkardım fanı bir baktım ki macun kurumuş diş macununa benziyor. Baya eskiydi zaten. Alıp yenilerim sağolun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı