ICloud'lu iPhone 4 downgrade yaprak iCloud bypass etmek mümkün mü?

constantine31

Decapat
Daha fazla  
Başlıktan anlaşılacağı gibi merak ettiğim bu. Şu anki iOS sürümü 7.1.2 çoğu yabancı kanallar iPhone 4'lerini sürümünü düşürüp Jailbreak vs yapıyorlar bunun özel bir sebebi var mı yoksa sadece retro zevki mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktan anlaşılacağı gibi merak ettiğim bu. Şu anki iOS sürümü 7.1.2 çoğu yabancı kanallar iPhone 4'lerini sürümünü düşürüp Jailbreak vs yapıyorlar bunun özel bir sebebi var mı yoksa sadece retro zevki mi?
Mümkün, elime iPhone 4 geçtiği için yapabildim. iCloud'u bypass etmek için Windows 7, -sanal makinede çalıştı- cihazı iOS 6'ya düşürmek için ise Linux Mint kullandım. iOS 6'nın tarzı hoşa gidiyor, o yüzden düşürüyorlar.

Mümkün, elime iPhone 4 geçtiği için yapabildim. ICloud'u bypass etmek için Windows 7, -sanal makinede çalıştı- cihazı iOS 6'ya düşürmek için ise Linux Mint kullandım. iOS 6'nın tarzı hoşa gidiyor, o yüzden düşürüyorlar.

Tamam teşekkür ederim bir şey daha sorucam ben daha önce SSH ile i Cloud'du bypass edip Jailbreak ile appsync kurup bayağı bir uygulama yüklemiştim şimdi kafama şu takıldı Bosch tabanlı bir uygulama ile iPhone 4'te Win XP sanallaştırabilir miyim?

En eski ibox var, o da iOS 10 içindi sanırsam. iOS 7 için bir emülatör olup olmadığını bilmiyorum maalesef.

Yanlış hatırlamıyorsam bir forumda birisi iPhone 4'e Win95 sanallaştırmıştı mümkün olduğunu düşünüyorum eğer yapablirsem konuyu güncelleyeceğim teşkürler.

Yanlış hatırlamıyorsam bir forumda birisi iPhone 4'e Win95 sanallaştırmıştı mümkün olduğunu düşünüyorum eğer yapablirsem konuyu güncelleyeceğim teşkürler.
Windows 95'in yapılışını buldum, 11 yıllık fakat işe yarara benziyor. Kendi iPhone 4'ümde deneyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çalıştırmayı başardım. Gereken DEB dosyaları aşağıda.

@constantine31

Son düzenleme:
Windows 95'in yapılışını buldum, 11 yıllık fakat işe yarara benziyor. Kendi iPhone 4'UMD'e deneyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çalıştırmayı başardım. Gereken deb dosyaları aşağıda.

@constantine31

Teşekkürler downgrade edebilirsem bende deneyeceğim ama 3UTools'tan downgrade edemiyorum bunun tek yolu Linux mu?

Aldığım Hata
1700588299255.png

Teşekkürler downgrade edebilirsem bende deneyeceğim ama
3UTools'tan downgrade edemiyorum bunun tek yolu Linux mu?
Sanırım Linux daha sağlıklı olur. Sanal makineye Linux Mint kurup deneyin, olacak mı acaba?
Bir de SSH Bypass'i için Windows 7 kurun sanal makineye, gerekli exploit Windows 10 ve üstünde çalışmıyor. Downgrade için Legacy iOS Kit kullandım. Konu hakkında yardım edebilirim.

Windows 95 görüntülerini de atayım mesaj yazmışken.

Dosya Ekleri

• 95StartMenu.PNG
    95StartMenu.PNG
    256,7 KB · Görüntüleme: 27
  • Win95Info.PNG
    Win95Info.PNG
    202,6 KB · Görüntüleme: 23
  • Windows95.PNG
    Windows95.PNG
    273,2 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri