ICloud'lu iPhone 4 downgrade yaprak iCloud bypass etmek mümkün mü?

Sanırım Linux daha sağlıklı olur. Sanal makineye Linux Mint kurup deneyin, olacak mı acaba?
Bir de SSH Bypass'i için Windows 7 kurun sanal makineye, gerekli exploit Windows 10 ve üstünde çalışmıyor. Downgrade için Legacy iOS Kit kullandım. Konu hakkında yardım edebilirim.

Windows 95 görüntülerini de atayım mesaj yazmışken.

Çok sağ ol şimdi Mint'i sanal makineme kurmaya çalışıyorum sanırım 3uTools shsh üzerinden downgrade etmeye çalışıyor iCloud kilidi olduğu için hata alabiliyor olablirim bunun için Mint'in terminalinden deneyeceğim eğer başarılı olursam Win XP Windows 7 vs deneyeceğim iPhone 4 ve iPhone 5 de. Umarım olur bu arada Discord vs kullanıyorsan ID vermen yaşayacağım sorunlar için sana ulaşmam daha rahat olur.

Çok sağ ol şimdi Mint'i sanal makineme kurmaya çalışıyorum sanırım 3uTools shsh üzerinden downgrade etmeye çalışıyor iCloud kilidi olduğu için hata alabiliyor olablirim bunun için Mint'in terminalinden deneyeceğim eğer başarılı olursam Win XP Windows 7 vs deneyeceğim iPhone 4 ve iPhone 5 de. Umarım olur bu arada Discord vs kullanıyorsan ID vermen yaşayacağım sorunlar için sana ulaşmam daha rahat olur.
Buradan konuşabiliriz, bir de downgrade kısmını Linux Mint'te, SSH kısmını Windows 7'de yap.
Downgrade için Legacy iOS Kit, iOS 7.1.2 IPSW'si ve iOS 6.1.3 IPSW'si gerekecek. Cihazın arkasındaki A ile başlayan kodu şuraya girerek gerekli IPSW'lere ulaşabilirsin. Downgrade işleminden sonra şu videoyla SSH bypass'ini yap. Adam Windows XP kullanıyor fakat Windows 7'de de adımlar aynı.

Sorun olduğunda beni etiketleyip sorabilirsin. (@Stereo.Luigi99 diye etiketle, bazen yanlış etiketlenebiliyorum.)

Buradan konuşabiliriz, bir de downgrade kısmını Linux Mint'te, SSH kısmını Windows 7'de yap.
Downgrade için Legacy iOS Kit, iOS 7.1.2 ıpsw'si ve iOS 6.1.3 ıpsw'si gerekecek. Cihazın arkasındaki a ile başlayan kodu şuraya girerek gerekli ıpsw'lere ulaşabilirsin. Downgrade işleminden sonra şu videoyla SSH Bypass'ini yap. Adam Windows XP kullanıyor fakat Windows 7'de de adımlar aynı.

Sorun olduğunda beni etiketleyip sorabilirsin. (@Stereo.Luigi99 diye etiketle, bazen yanlış etiketlenebiliyorum.)

Hocam inanamicaksınız ama 2 gündür bununla uğraşıyorum sürüm düşürim diye USB Linux Mint yazdırdım daha HP model laptopumdan boot etmeye çalıştım Secure Boot yüzünden boot etmedi ilk başta daha sonra Secure Boot'u kapatıp denedim bu sefer boot etti bu videodaki uygulamaları yapınca olmadı sonra tekrar laptopu yeniden başlattım bu sefer BitLocker hata verdi securu bootu kapattığım için kurtarmam keyini tekrar girmemi istedi Windows 10 bir de onunla uğraştım en sonunda tekrar Mint'ten boot ettim şimdi tek merak ettiğim legacy iOS kiti nasıl kullanacağım internette bulamadım videosunu. Son olarak bir de Windows 7'den downgrade etmmeye çalıştım oldu ama yeniden başlatınca gidiyor downgrade sanırım yanlış bir yöntem denedim dualboot gibi bir şey oldu oda zamanımı yedi bayağı. lütfen yardım et 🙏🙏

Eğer İngilizceniz varsa şu rehberlere bakın. (Burada anlatmam uzun olur.)
Downgrade için Legacy iOS Kit, iOS 7.1.2 IPSW'si ve iOS 6.1.3 IPSW'si gerekecek. Cihazın arkasındaki A ile başlayan kodu şuraya girerek gerekli IPSW'lere ulaşabilirsin. Downgrade işleminden sonra şu videoyla SSH bypass'ini yap. Adam Windows XP kullanıyor fakat Windows 7'de de adımlar aynı.

Bir de siz sanal makineye kurmadınız mı Windows 7'yi?
Sanal makineye kurmanız daha yararlı olur, gerçekte kurarken sorun yaşarsınız.

Eğer telefon iPhone 4 GSM (iPhone3,1) ve 8 GB ise iOS 4/5'i kuramayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Eğer ingilizceniz varsa şu rehberlere bakın. (burada anlatmam uzun olur.)

Bir de siz sanal makineye kurmadınız mı Windows 7'yi?
Sanal makineye kurmanız daha yararlı olur, gerçekte kurarken sorun yaşarsınız.

Eğer telefon iPhone 4 GSM (iPhone3, 1) ve 8 GB ise iOS 4/5'i kuramayabilirsiniz.

Downgrade etmmeyi başardım ama SSH ile ICloud'u bypass etmeyi başaramadım bu yöntem sanırım sadece iOS7 de çalışıyor. iOS 6.1.3 için bir bypass yöntemi var mı?

Düzeltme yapim Linux Mint'te işe yaramadı şirketimdeki Mac'te denediğimde sorunsuz iOS 6.1.3 downrade etmmeyi başardım.

@Stereo.Luigi99

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Windows 7'de yaptığınızdan emin olun. Yöntem iOS 6'da da çalışmalı.
ITunes'un aşağıdaki sürümünü indirip kurmanız lazım Windows 7'de.

32 Bit:

64 Bit:

@constantine31 son durum nedir?

O kadar uğraştım ki hevesim kaçtı bazen ilham geliyor devam edersem tekrar buraya dönerim çok sağ ol bu arada yardımcı olduğun için.

Hocam sanal makine için VirtualBox kullanıyorum fakat IPhone'u USB ile bağladığımda tanımıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı