[İddia] Galatasaray Arsen Zakharyan ile ilgileniyor.

Radebaugh

Hectopat
Makaleler
1
Oyuncu 10 numara pozisyonunda oynuyor. 19 Yaşında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1676647957468.png

Avrupa da bu kadro yeter hocam bas 12 milyonu al şu dybalayı erden babamm :D

Şimdiden heyecanlanmaya başladım hocam. Ek olarak sol bek bölgesinde kazımcan veya adekugbenin oynaması yerli statüsü açısından daha iyi olur bence.

Avrupa için dedim lig için adakugbe sadece 6 aylık Türk statüsünde oynayacak o yüzden ya Türk bir kaleci alacaklar veya Türk bir sol bek.

Avrupa için dedim lig için adakugbe sadece 6 aylık Türk statüsünde oynayacak o yüzden ya Türk bir kaleci alacaklar veya Türk bir sol bek.
Avrupa olduğunu fark etmemişim. Türk kaleci artık şart oldu ama Jankat Yılmaz iyi kaleci gibi duruyor. Hem Türk hem de altyapımızda yetişen bir kaleci. Sizce kim olabilir?

Gelmek istemiyor diye biliyorum. Bonservisi içinse 20 milyon Euro gibi fiyatların konuşulduğu söyleniyor yabancı basında. Yaz transfer döneminde başka bir Avrupa takımına gidebilir. Chelsea ilgileniyor diye de duymuştum.

Gelirse çok büyük bir transfer olur orası ayrı.

Gelmek istemiyor diye biliyorum. Bonservisi içinse 20 milyon Euro gibi fiyatların konuşulduğu söyleniyor yabancı basında. Yaz transfer döneminde başka bir Avrupa takımına gidebilir. Chelsea ilgileniyor diye de duymuştum.

Gelirse çok büyük bir transfer olur orası ayrı.
Gelmemesi daha iyi olur. Diğer oyuncuların önüne geçemez çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı