iMac ekranları çok pahalı

Lvds'ler'in ucu standarttır, yukarıda attığım fotoğrafta ki kablolar lvds iki ucuda aynı. Diyelim lvds uymadı kanal sayısına göre lvds satın alırsın.

Alacağın zaman ekran, bana ekranın fotoğrafını ve senin Mac'inin lvds'inin fotoğrafını atarsın yardımcı olurum.

Teşekkürler bilgisayar elime geçtikten sonra dönüş yapacağım.

Dönüştürücü ile 27 inç 2k bilgisayara 5k ekran takabilirmiyim ekran bulamıyorum anlamadım gitti

Ekranın boyutu böyle miydi? 27"

Araştırırken ekran kırık bir iMac buldum 27 inç 2K alıp yaptırıp kullanmayı düşünüyorum ama ona da ekran bulamıyorum.

4K'yı 1080'e çevirebilirsin öyle bir dönüştürücü var ama piyasada bulabilir misin zannetmem.

O dönüştürücülerden bulmam lazım.

@NullSptr3

Son düzenleme:
Teşekkürler bilgisayar elime geçtikten sonra dönüş yapacağım.

Dönüştürücü ile 27 inç 2k bilgisayara 5k ekran takabilirmiyim ekran bulamıyorum anlamadım gitti

Araştırırken ekran kırık bir iMac buldum 27 inç 2K alıp yaptırıp kullanmayı düşünüyorum ama ona da ekran bulamıyorum.

O dönüştürücülerden bulmam lazım.

@NullSptr3
Kral şimdi ne yapacaksın ? ne düşünüyorsun?

Kral şimdi ne yapacaksın? Ne düşünüyorsun?

Normalde ben bu bilgisayarları alıp kullanmak istiyordum. Arkadaşımdaki 21.5 inç olan ekranı kırınca kasayı da yamultmuş ondan vazgeçtim. 1 tanede 27 inç buldum onunda ekran kırık. İkinci el 5K ekranlar buldum ama bu bilgisayar 2K uymuyor OEM ekran da bulamadım. 5K ekranı bu bilgisayara nasıl takarım dönüştürücüsü falan var mı veya ucuz ekran nasıl bulabilirim yardımcı olursan sevinirim.

Normalde ben bu bilgisayarları alıp kullanmak istiyordum. Arkadaşımdaki 21.5 inç olan ekranı kırınca kasayı da yamultmuş ondan vazgeçtim. 1 tanede 27 inç buldum onunda ekran kırık. İkinci el 5K ekranlar buldum ama bu bilgisayar 2K uymuyor OEM ekran da bulamadım. 5K ekranı bu bilgisayara nasıl takarım dönüştürücüsü falan var mı veya ucuz ekran nasıl bulabilirim yardımcı olursan sevinirim.
Kral dönüştürücü işini unut onu ancak panel ithalatçilerinde veya tamircilerinde bulabilirsin onun dışında bu maclerde panel inç ayrımı var mı bilmiyorum ama tek seçenek 21.5 inç oem panel bulup takmak. E tabi şimdi panel alırken lvdsiniz ters mı düz mü onu kontrol etmek lazım. Buradan ancak anlatımını yapabiliyorum kusura bakma. Elektronik bilgin olsaydı sana püf noktasını anlatırdım bu işin.

Geri
Yukarı