iMac M3 16 GB vs MacBook Pro M3 Pro 18 GB 14 inç

Yusuf456

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yakın zamanda yeni bir Apple bilgisayara geçiş yapmaya karar verdim. Python, C#, C++ dillerinde basit orta seviye kodlama ve amatör video&fotoğraf editi ile uğraşıyorum. DaVinci Resolve, Adobe PS ayrıca Steam'de bulunan macOS destekli bazı oyunlar ve App Store de bulunan bazı oyunları oynuyorum. Ve bol bol browser kullanıyorum. Hangisi benim için daha iyi olur?

Yakın zamanda yeni bir Apple bilgisayara geçiş yapmaya karar verdim. Python, C#, C++ dillerinde basit orta seviye kodlama ve amatör video&fotoğraf editi ile uğraşıyorum. DaVinci Resolve, Adobe PS ayrıca Steam'de bulunan macOS destekli bazı oyunlar ve App Store de bulunan bazı oyunları oynuyorum. Ve bol bol browser kullanıyorum. Hangisi benim için daha iyi olur?
M3 Pro işlemci her zaman öndedir. Ama Python, C#, C++ dillerinde pek hız farkı olmaz çünkü ikiside mükemmel işlemciler.

İkisi farklı amaçlara yönelik cihazlar. Taşımayacaksanız iMac alın taşıyacaksanız MacBook.

M3 Pro sizin için çok daha mantıklı. İleride kaliteli bir monitör ile o açığı kapatabilirsiniz.

Geri
Yukarı