iMac program kullanımı

merttuncz21

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İMac'imin gelmesine 15 gün kaldı. Geldiği zaman video düzenleme editleme objeler ekleme yapmak istiyorum. Aynı şekilde fotoğraflar içinde photoshop yapmak istiyorum hangi programları kullanmalıyım? Yavaş yavaş ögreneceğim, birde İMac'te ne yapmamı önerirsiniz ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun. Video düzenlemek için iMovie'yi kullanabilirsin. iMac'in hangi versiyonunu aldın(21.5-27)?

Hayırlı olsun. Video düzenlemek için iMovie'yi kullanabilirsin. iMac'in hangi versiyonunu aldın(21.5-27)?
Teşekkür ediyorum. 21.5 aldım.
Bu işi ne kadar profesyone yapacağına bağlı olarak iMovie de kullanabilirsin Final Cut da Premiere Pro da...
Recep bey , İMac te ne yapmamı önerirsiniz. boot İMac e zarar verirmi aynı zamanda çerez oyunlarda oynamak istiyorum. League of Legend , Cs go gibi oyunlar İMace zarar verirmi şimdiden Teşekkürler.

Teşekkür ediyorum. 21.5 aldım.

Recep bey , İMac te ne yapmamı önerirsiniz. boot İMac e zarar verirmi aynı zamanda çerez oyunlarda oynamak istiyorum. League of Legend , Cs go gibi oyunlar İMace zarar verirmi şimdiden Teşekkürler.
Bilgisayarına zarar vermez dostum.

Bu işi ne kadar profesyone yapacağına bağlı olarak iMovie de kullanabilirsin Final Cut da Premiere Pro da...
After Effects hakkında ne düşünüyorsunuz? Yani onun yerine Premiere Pro daha mı iyi? Pek anlamam bu grafik işerinden sadece grafiker bir arkadaşım bana After Effects öğrenmemi tavsiye ettiğinden soruyorum bunu.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı