Oyun Indiegala'da DISCORD koduyla indirim

Oyunlar neden dolar olarak görünüyor?

Oyunlarda stok yok maalesef. TL kaldırılmış Dolar gelmiş. :) VPN açınca satın alınıyor, demek ki ülkemize yasaklamışlar. Uncharted alacaktım. :(

Oyunlarda stok yok maalesef. TL kaldırılmış dolar gelmiş. :) VPN açınca satın alınıyor, demek ki ülkemize yasaklamışlar. Uncharted alacaktım. :(

Sağlık olsun ama içini biraz rahatlatacaksa Uncharted sanırım dün de stoku yoktu. Şimdi bakalım verdikleri oyunları tespit edip geri çekecekler mi? Merak edenler için evet böyle bir şey mümkün zamanında Humble Bundle ve Razer Gold'un verdiği "hatalı" fiyatlı oyunlarda olmuştu. Böyle bir şey olursa da merak etmeyin hesap banlanmaz. En fazla oyun kütüphanenizden çıkıyor, paranız iade ediliyor.

Sağlık olsun ama içini biraz rahatlatacaksa Uncharted sanırım dün de stoku yoktu. Şimdi bakalım verdikleri oyunları tespit edip geri çekecekler mi? Merak edenler için evet böyle bir şey mümkün zamanında Humble Bundle ve Razer Gold'un verdiği "hatalı" fiyatlı oyunlarda olmuştu. Böyle bir şey olursa da merak etmeyin hesap banlanmaz. En fazla oyun kütüphanenizden çıkıyor, paranız iade ediliyor.
Dün alınıyordu dostum üşendim dedim yarın alırım, yalan olduk. :D

Yeni PC aldım alalı doğru dürüst oyunum yok diye indirim arıyordum. Sevinmiştim, hevesim kursağımda kaldı.

Hayırlı olsun, Steam Cadılar Bayramı ve kış indirimine artık. Ayrıca "alike03's subscription info on Steam" ile hangi oyunlar hangi aboneliğe dahil öğrenebililr ve Game Pass, Ubisoft +, EA Play gibi daha ekonomik abonelik yöntemlerine de yönelebilirsiniz. Ubisoft + sanırım her ne kadar TR'den alınamıyor gibi gözükse de Ubisoft+ | Xbox buradan satın alabilirsiniz. Bu Ubisoft + hususunu, PC için geçerliliği gibi şeyleri ayrıca araştırmanızı tavsiye ederim.

Yeni PC aldım alalı doğru dürüst oyunum yok diye indirim arıyordum. Sevinmiştim, hevesim kursağımda kaldı.
Daha düzeltmezler onu dostum adamlar uyandı çünkü. Dolar yapmışlar para birimini de. Keşke dün alsaydım bende çok pişmanlık duyuyorum şuan.

Geri
Yukarı