Oyun Indiegala'da DISCORD koduyla indirim

Sağlık olsun ama içini biraz rahatlatacaksa Uncharted sanırım dün de stoku yoktu. Şimdi bakalım verdikleri oyunları tespit edip geri çekecekler mi? Merak edenler için evet böyle bir şey mümkün zamanında Humble Bundle ve Razer Gold'un verdiği "hatalı" fiyatlı oyunlarda olmuştu. Böyle bir şey olursa da merak etmeyin hesap banlanmaz. En fazla oyun kütüphanenizden çıkıyor, paranız iade ediliyor.

Ben Papara'dan hayalet sanal kart ile aldım iade edilir mi hayalet diye.

VPN yok google ve opera gx den denedim telefondan bilgisayardan denedim hepsi usd olarak gösteriyor.
Adamlar bazı ülkeler için Dolar kurunu güncellemeyi unutmuşlar ve bu sorunun devam etmemesi için Dolar hariç diğer tüm para birimlerini yasakladırlar. Çünkü İndieGala'nın Discord'unda brezilyalı bir kişi ''Brezilyanın para birimiyle artık alışveriş yapamıyorum'' yazmıştı. Sanırım yasaklama sadece TL'ye özgü değil. TL ile neden alışveriş yapılamadığını soranlara da hiç cevap vermiyorlar bilerek belli ki bu bir site açığıymış. Bazı oyunlar bu zamanda çok ucuz görunüyordu büyük ihtimal alınan bütün kodları iptal edip para iadesi yapacaklardır.

Adamlar bazı ülkeler için Dolar kurunu güncellemeyi unutmuşlar ve bu sorunun devam etmemesi için Dolar hariç diğer tüm para birimlerini yasakladırlar. Çünkü İndieGala'nın Discord'unda brezilyalı bir kişi ''Brezilyanın para birimiyle artık alışveriş yapamıyorum'' yazmıştı. Sanırım yasaklama sadece TL'ye özgü değil. TL ile neden alışveriş yapılamadığını soranlara da hiç cevap vermiyorlar bilerek belli ki bu bir site açığıymış. Bazı oyunlar bu zamanda çok ucuz görunüyordu büyük ihtimal alınan bütün kodları iptal edip para iadesi yapacaklardır.
Kodları nasıl iptal ediyorlar?

Hocam aslında bu sitenin kendi suçu, bu durumda müşteriyi nasıl mağdur edebiliyor ki? Steamin ya da oyun firmalarının bu durumda bir müdahale etmemeleri gerekiyor bana kalırsa.

Geri
Yukarı