İnstagram hesabım çalındı

Bahar Çakır

Hectopat
Daha fazla  
Dün instagram hesabım çalındı birden beni instagramdan attı. Telefon numaram e postam vs herşeyim yazıyordu. Giremedim hesabıma e postaya şifreniz değiştirildi falan diyordu o da olmadı arkadaşlar bütün bilgileri verebilirim. Hesabımdaki takipçi 38.5K . Şuan başkası kullanıyor ismi yagmur.pektas22 İnstagram yardım merkezindeki formuda çok kez doldurdum fakat geri bildirim gelmedi. Bana yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen kullandığınız bir uygulama (resmi olmayan bir instagram uygulaması,takipçi arttırma vs.) kullanıcı bilgilerinizin başkasının eline geçmesine sebep olmuş, eğer bilgisayar ile erişim yapmışsanız bir keylogger kullanımı söz konusu olabilir. Yapmanız gereken instagram'a buradan form doldurmaktır; Hesabımın bir başkasının eline geçtiğini düşünüyorum. | Instagram Yardım Merkezi. Bunun haricinde bir şey yapmanız pek mümkün gözükmüyor. Geri dönüş biraz zaman alabilir ama bir kaç kez formu gönderin. Ancak bu şekilde problemi halledebilirsiniz. Eğer hesabı kullanan kişiyi biliyorsanız hukuki yollara başvurmanızı tavsiye ederim. Bu sorunu üçüncü bir kişinin çözme ihtimali çok çok düşük. Bu sebeple şu an sadece beklemenizi ve hesabınızın başkasının eline geçmesine sebep olan durumları araştırmanızı ve açıkları kapatmanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı