Instagram hesabım hacklendi ne yapabilirim?

sa bugun instagram hesabına giriş yapamadı bi kardeşim daha önce facebook üzerinden giriş yapıyordum dedi ancak bugun giremiyor facebook üzerinden denediğinde farklı bir hesaba giriyor şuan bu konuda hesabımı biri ele geçirmiştir linkine tıkladığımda kapalı olduğunu gördüm başka nasıl alma şansımız var kardeşim bu hesabı ile ticaret yapıyor madur şuanda yardım ederseniz minnettar kalırım

şifremi unuttum kısmından kullanıcı adımı yazınca böyle bir yazı geliyor

Lütfen Instagram uygulamasındaki kullanıcı adı seçeneğini kullanarak şifreni yenile. Daha fazla bilgi için, Yardım Merkezi'ni ziyaret et.

açılan hesap facebook üzerinden açılmış ancak şuan aynı facebook ile giriş yapılamıyor facebooka bağlı maile giriyorum ama orayada gelen mail yok

Hocam yardımlarınız için teşekkür ediyorum dediğine göre facebook ile bağlan demiş mail falan girmediğini söyledi yapabilecek başka birşey yokmu diyorsun

Teşekkürler hocam yardımların için instagram destek ekibi yokmu acaba yardım alacağımız bu konuda facebook ta kimlik bilgilerini girince alabiliyordun bunda öyle bişi yokmu acaba hocam

Şuanlık yok. E-postanıza bile sahip çıkamıyorsanız geri almanın mantığı da yok.
saygısızlığın anlamı yok. Size edebimizle adabımızla adam gibi soru sorduk. Karşılığını bu tarz veren bir insanın yardımına ihtiyacımız yok. Varsın hacklendiği ile kalsın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı