iOS 13, iPadOS 13, watchOS 6, macOS 10.15 ve tvOS 13 Geliştirici Beta Sürümleri Çıktı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iOS 13, iPadOS 13, watchOS 6, macOS 10.15 ve tvOS 13 Geliştirici Beta Sürümleri Çıktı
Apple, iOS 13, iPadOS 13, watchOS 6, macOS 10.15 ve tvOS 13’ün ilk geliştirici beta’larını piyasaya sundu. Güncellemeler Apple Geliştirici Programı’na üye olan herkes tarafından geliştirici portalından indirilebilir durumda. Şu anda, iOS 13 beta sürümünün iTunes aracılığıyla bir IPSW kullanılarak yüklenmesi gerekiyor. Yeni işletim sistemleri bu sabah WWDC’de ilan edildi. Her güncelleme hakkında ayrıntılı bilgi […]

Devamı: iOS 13, iPadOS 13, watchOS 6, macOS 10.15 ve tvOS 13 Geliştirici Beta Sürümleri Çıktı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

windows üzerinden yapılabiliyor mu?
Az önce denedimde yükleyemedim. Itunes en son sürüme güncelleyiniz diyor yüklemeye çalışırken. Normal yükleme ve DFU modda denedim olmadı. Itunes son sürüm zaten.
Iphone 6 ile maceramız buraya kadarmış demek. Bu kurlarla yeni bir telefon alabileceğimi de sanmıyorum :(

5S ile 6' ya aynı anda desteği kesmeleri garip olmuş.
Apple güncelleme vermeyecek diye o cihazlar kullanılmayacak değil. Şu an bile 4s,5 kullanan insanlar var. 5s ve 6 cihazlar daha 2 sene kullanılabilir. Sadece şarj konusunda sorun yaşatır tabi şarj konusunda kullanıma bağlı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı