iPhone 11 mi iPhone 13 mü?

Haha hocam sizden neden 13 daha iyi diye sordum ama şimdi beni alttan alarak çok olgunluk yaptınız.
Ben daha iyi demedim ki donanım olarak baktığında Androidlerin hepsi iPhone'dan üstün donanımlar kullanıyor zaten. Olay daha iyi donanım, RAM falan değil. "iPhone tercih eden biri donanıma bakmadan tercih ediyor." Kalite ve marka ismine bakıyor. Kendi içindeki ekosistemin senkronizasyonu da çok başarılı ayrıca. Android saat alıyorsun daha emoji gösteremiyor. Samsung hala vazgeçmedi mesela "Geçmek için Dknn" falan yazıyor saatlerinde bu mu kalite?

Ben daha iyi demedim ki donanım olarak baktığında Android'lerin hepsi IPhone'dan üstün donanımlar kullanıyor zaten. Olay daha iyi donanım, RAM falan değil. "iPhone tercih eden biri donanıma bakmadan tercih ediyor." Kalite ve marka ismine bakıyor. Kendi içindeki ekosistemin senkronizasyonu da çok başarılı ayrıca. Android saat alıyorsun daha emoji gösteremiyor. Samsung hala vazgeçmedi mesela "Geçmek için Dknn" falan yazıyor saatlerinde bu mu kalite?

Şimdi öyle diyorsunuz ama Samsung'un amiral gemisi S cihazlarında hiç mi kalite yok?

iPhone 13 çok daha iyi bir telefon ama fiyat farkı çok fazla.

Puana değil özelliklere bakın hangi cihaz iyi anlayacaksınız.

Ben daha iyi demedim ki donanım olarak baktığında Androidlerin hepsi iPhone'dan üstün donanımlar kullanıyor zaten. Olay daha iyi donanım, RAM falan değil. "iPhone tercih eden biri donanıma bakmadan tercih ediyor." Kalite ve marka ismine bakıyor. Kendi içindeki ekosistemin senkronizasyonu da çok başarılı ayrıca. Android saat alıyorsun daha emoji gösteremiyor. Samsung hala vazgeçmedi mesela "Geçmek için Dknn" falan yazıyor saatlerinde bu mu kalite?
Madem öyle neden daha kötü bir cihazı öneriyorsunuz. Soruncada fanboy değilim diyorlar .

Şimdi öyle diyorsunuz ama Samsung'un amiral gemisi S cihazlarında hiç mi kalite yok?
Valla onu tartışmak istemiyorum. S7 Edge, S8 Plus kullandım çok güzel cihazlardı ve tasarımı hala en beğendiğim telefonlar arasında. Şimdiki Samsung tasarımlarından gerçekten iğreniyorum diyebilirim.

Madem öyle neden daha kötü bir cihazı öneriyorsunuz. Soruncada fanboy değilim diyorlar .
Arkadaşım nolur artık tartışma benimle. Yeter. Teşekkürler.

Şimdi öyle diyorsunuz ama Samsung'un amiral gemisi s cihazlarında hiç mi kalite yok?

Puana değil özelliklere bakın hangi cihaz iyi anlayacaksınız.

Olayın kaliteyle alakası olduğunu sanmıyorum tamamen marka takıntısı ortamda iPhone kullanıyorum demek için iPhone kullanıyor ülkenin yarısı öyle olmayan üstüne alınmasın fakat bu gerçeği değiştirmez.

Olayın kaliteyle alakası olduğunu sanmıyorum tamamen marka takıntısı ortamda iPhone kullanıyorum demek için iPhone kullanıyor ülkenin yarısı öyle olmayan üstüne alınmasın fakat bu gerçeği değiştirmez.

Sanki puan kafaya göre veriliyor arada böyle bir fark varken puana bakmayın demek saçma olur değil mi hocam.

Öneri vermedim sakin olun. S23'ün çok daha iyi bir seçenek olduğunu herkes biliyor hocam merak etmeyin. Tabii ki S23 alınır haha.
S23’le alakalı hiçbir şey söylediğimi duydunuz mu ? Gayet başarılı bir cihaz. Konularda önerdiğimide gayet görebilirsiniz. Ama Epey’den cihaz karşılaştırmak 😂.

Geri
Yukarı