iPhone 14 KVK değişim oldu mu?

Maalesef hocam daha ilk aldığım bilgisayarımda böyle bir sorun geldiği için nasıl bir süreç izleyeceğimi bilemedim. Bu yüzden yaptık bir hata. Uzun bir süreç dahi olsa raporu alayım başka bir şey istemiyorum.

Sen dediğim gibi vakit kaybetmeden RMA talebini aç yanlış hatırlamıyorsam eğer RMA talebini doa kapsamı içerisinde talebini iletirsen doa günü geçmiş olsa bile sen sonuç olarak servis talebi oluşturmuş oluyorsun aşağıdaki linkten hemen arıza kayıdını oluştur sana oluşturmanı dün söylemiştim vakit kaybediyorsun hocam

Sen dediğim gibi vakit kaybetmeden RMA talebini aç yanlış hatırlamıyorsam eğer RMA talebini doa kapsamı içerisinde talebini iletirsen doa günü geçmiş olsa bile sen sonuç olarak servis talebi oluşturmuş oluyorsun aşağıdaki linkten hemen arıza kayıdını oluştur sana oluşturmanı dün söylemiştim vakit kaybediyorsun hocam.

Bugün bitiyor hocam hemen açıyorum şimdi.

Hocam başvuruyu yaptım. Talep alındı şu an taktığım 2. SSD'yi sökeceğim başka dikkat etmem gereken bir şey var mıdır?

@casrowphantom hocam cihazı teslim ettim ve bugün stok geldi. Umarım iadeyi kabul ederlerde stok ta gelmişken hallederim.

Son düzenleme:

Hocam başvuruyu yaptım. Talep alındı şu an taktığım 2. SSD'yi sökeceğim başka dikkat etmem gereken bir şey var mıdır?

@casrowphantom hocam cihazı teslim ettim ve bugün stok geldi. Umarım iadeyi kabul ederlerde stok ta gelmişken hallederim.

Güzel.

Hocam daha önce 3 kez gönderdim dediğiniz gibi bantta atıyorum. Çok doğru diyorsunuz kendim çözmem lazım çok teşekkür ederim yardımınız için.

Hocam almam.

Hocam benim telefona iade geldi ama şu anda yaşadığım şehir de hiçbir yerde iPhone 14 128 GB hiçbir renkte stok yok maalesef genelde 512 GB var oda 55.000 TL civarında bir şey satılıyor olması lazım stoklar ne zaman gelecek bilmiyorum onu bekliyorum umarım herhangi bir zam için değildir bu stok gelmemesi.

Hocam benim telefona iade geldi ama şu anda yaşadığım şehir de hiçbir yerde iPhone 14 128 GB hiçbir renkte stok yok maalesef genelde 512 GB var oda 55.000 TL civarında bir şey satılıyor olması lazım stoklar ne zaman gelecek bilmiyorum onu bekliyorum umarım herhangi bir zam için değildir bu stok gelmemesi.

Hocam iade geldi derken? Değişim seçeneği yok muydu?

Geri
Yukarı