Trendyol iPhone 14 kasıyor, donuyor

umuttk6

Decapat
1 hafta önce bana ulaşan iPhone 14 kasma ve donma sorunlarıyla geldi. Ön ve arka kamerasında kasma/donma sorunları vardı aynı sorun bildirim çubuğunu çekerken de mevcuttu. Bu sorunu fark edip Apple canlı desteğe yazdığımda telefon üzerinde stabilize testi yaptıklarında telefonun servis tarafından incelenmesi gerektiği söylendi. 1 haftalık telefonun onarım görmesini istemiyordum bu yüzden Trendyol canlı desteğe sordum ve kusurlu raporu olmadan iade alamayacaklarını söylediler. Apple desteğin yönlendirdiği serviste rapor vermiyormuş, kendi Apple yetkili servisleri. Bu durumda ne yapmam gerek? 14 günlük cayma hakkı sıfır telefonlarda kullanılmıyor diye biliyorum. Boşa telefonu geri gönderip iade reddedilirse bir daha bana dönecek 2 kez risk almak ve zaman kaybetmek istemiyorum.

Ama telefonu Trendyol üretmiyor.
Sonuçta ben Trendyol aracılığıyla aldım ve iademi trendyoldan alacağım.

E napak hocam o zaman. Kasa kasa kullanmaya devam edin. Ya da yenisini göndermelerini isteyin.

Yazdığım içeriği tam okumadınız galiba? Tamir ettirmek istemiyorum ne yapmam gerek dedim, herkes servise gönder garantiye gönder diye tutturdu.

Geri
Yukarı