iPhone 15'in Death Stranding, The Division ve AC Mirage oynatabilecegi söylendi

Ciddi ciddi global bir teknoloji atılımında yaşadığı coğrafyayı baz alıp, 100k'ya dünyanın pc'sini alırım diyen insanlar var. Assasin's Creed Mirage oynatacak olan cihaz, cebinizde taşıdığınız ve yurt dışında aylık 40 birime alınan bir cihaz. At gözlüklerinizi bir kenara koyun lütfen.
Hocam olay cidden bundan ibaret aslında, Avrupa'nın çoğu yerinde çıkış fiyatları düşmüş bir de cihazın. Pro max de 256gb olarak geliyor artık. Trade-in'le gidip 30 dolar aylık ödeyerek alıyor adam. 3 nanometrelik dünyanın en iyi telefon işlemcisini küçücük cihaza konumlandırmışlar, izin verseler after effects falan açar edit yaptırır. 11-13'ten bile iyi bir lansmandı aslında bu ve öyle olduğu anlaşılır seneye, telefonun verimliliği biraz anlaşılınca.

107 bin TL verene kadar 25 bin TL'ye sistem toplarsınız o daha fazla oyun oynatır.
Pro modeli 65K Pro Max modeli 77K. Nerede 107K?
107 bin TL verene kadar 25 bin TL'ye sistem toplarsınız o daha fazla oyun oynatır.
Hayvan gibi ağır kasayla ve hayvan gibi büyük ve ağır bir monitörle ve 1000w elektrik gücüyle minibüste, derste, yolda her an cebinden çıkarıp oynayabilir misin?
PC hâlâ üstün ırk. 30-40 bin TL'ye toplanmış PC daha fazlasını oynatır.
El kadar telefonu telefonun 50-60 kat büyüklüğünde kasayla karşılaştırmak takdire şayan.

El kadar telefonu telefonun 50-60 kat büyüklüğünde kasayla karşılaştırmak takdire şayan.
El kadar telefon fiyat olarak 2 kat daha fazla. Mobil diye fazladan 25-30K ödeyebilir misin?
Bir telefona göre bunları oynatması etkileyici fakat fiyatı sıkıntı. Yurt dışında alınır, oynanır.

El kadar telefon fiyat olarak 2 kat daha fazla. Mobil diye fazladan 25-30K ödeyebilir misin?
Bir telefona göre bunları oynatması etkileyici fakat fiyatı sıkıntı. Yurt dışında alınır, oynanır.
Oyun için almıyorsun. Bu bir telefon. Bilgisayar değil. Halen PC ile kıyaslıyorsun :D

Oyun için almıyorsun. Bu bir telefon. Bilgisayar değil. Halen PC ile kıyaslıyorsun :D
Buradaki konu oyun. Bir telefona göre süper özellikleri var fakat bu ülkede almak sıkıntılı.
Yoksa yurt dışında alınır, kullanılır. Mobilite büyük bir avantaj. 👍

Resident evil 4 ve village de oynatacakmış. Ama nasıl olur bilemem. Ben olsam yinede oynamazdım.

Şimdi fark ettim burada siz PC ile kıyaslarken adam 30-35 dolar aylık ödeyip bu telefonu rahatça alıp kullanacak. Adamlar aaa TR'de şöyle böyle diye yola çıkıp öyle yapacak değiller o fiyat onların suçu değil adam global çıkartıyor Avrupa'da yaşayan biri rahatça alır kullanır ister nakit ister aylık 35-40 Euro verir. Alamıyoruz diye saçmalamayalım. Ha bu arada Türkiye Dünyada en pahalı iPhone satışında birinci.

Neden ola ki?

Son düzenleme:
107 bin TL gibi bir rakamı nerenizden uydurdunuz ben anlayamadım. 15 Pro Max 1 TB 93K şu anda. Kaldı ki 1 TB almaya da gerek yok. Bu ürünler hala pahalı evet ama ekstra siz de üstüne para koyup abartmayın isterseniz.

İmkanı yok. Telefonlar bilgisayarlara yaklaşamadı bile henüz. GeForce NOW, Xbox Game Pass Cloud Gaming ile oynanabilir ancak telefon üzerinden. Pil tüketimini geçtim, Ray Tracing özelliğini küçücük telefona nasıl sığdırdılar? Onu da geçtim batarya nasıl besleyecek? Tamamen şov amaçlı haber olmuş. Ha eğer gerçekten böyle bir olay olursa devrim olur o derece.

Hayvan gibi ağır kasayla ve hayvan gibi büyük ve ağır bir monitörle ve 1000w elektrik gücüyle minibüste, derste, yolda her an cebinden çıkarıp oynayabilir misin?
Dışarıda veya ofis gibi yerlerde o oyunu oynayacak vaktin oluyorsa zaten o telefonu alacak paran da olmaz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı