iPhone 15'in Death Stranding, The Division ve AC Mirage oynatabilecegi söylendi

Dışarıda veya ofis gibi yerlerde o oyunu oynayacak vaktin oluyorsa zaten o telefonu alacak paran da olmaz :)
32K telefonun YD fiyatı. 1200 dolar çok mu para? Aylık 60 dolara alırsın :d İyice vizyonlar daralmış.

Ayrıca ışın izleme de varmiş telefonda.

Oyun oynamak icin yeni bir devrim baslattıklarını açıkladilar bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ayrıca Resident Evil da oynayabiliyormuşuz.

Evet, oynatacak. Ayrıca pil tüketimi konusunda pilin öyle su gibi gideceğini vs. Sanmıyorum, performans konusunda da eğer bu oyunları oynatabilecek dediyseler en az 50-60 FPS oynatır.

Ciddi ciddi global bir teknoloji atılımında yaşadığı coğrafyayı baz alıp, 100K'ya dünyanın PC'sini alırım diyen insanlar var. Assassin's Creed Mirage oynatacak olan cihaz, cebinizde taşıdığınız ve yurt dışında aylık 40 birime alınan bir cihaz. At gözlüklerinizi bir kenara koyun lütfen.

Bu insanların kafasıyla gerçekten ilerleyemeyiz. Adamlar çağ atladı (ciddi anlamda) bizimkiler hâla “ehe ehe bilgisayar daha iyi ehe ehe” falan diyor. Fiyat vs. Cart curt diyenlerde bir zahmet Apple'ın yurt dışında ki fiyatlandırmalarına baksın. Ki şu anda Türkiye'de ki fiyatlarda bu ekonomi ve önceki iPhone fiyatlarına göre iyi sayılır.

Son düzenleme:
Şimdi dostlar bir de ben şöyle birşey merak ettim söylenen 5 oyunda paralı mı olacak yoksa o telefona özel bedavamı olacaklar? Çünkü eger paralı olacaklarsa oyunların toplam fiyati 1K yada 1.5K falan ediyor ve kimsede almaya ugraşmaz yani (illa toplamı degilde söyledikleri bütün oyunlar 400-500 den aşağı degil)

Boşverin, cevap vermeye değmez. Dünyayı kendi hayal dünyasından ibaret sanıyor.
Sen sanırım her yeri Türkiye sanıyorsun :D :D Garibim tüm dünyada telefonun 3000 dolara satıldığını sanıyor.

Şimdi dostlar bir de ben şöyle bir şey merak ettim söylenen 5 oyunda paralı mı olacak yoksa o telefona özel bedavamı olacaklar? Çünkü eger paralı olacaklarsa oyunların toplam fiyati 1K ya da 1.5K falan ediyor ve kimsede almaya ugraşmaz yani (illa toplamı degilde söyledikleri bütün oyunlar 400-500'den aşağı degil)

Oyunlar Apple Arcade oyunu olacak (Apple'ın Xbox Game Pass sistemi gibi bir şey) yani kısacası evet paralı olacaklar. Ancak kimse almaya uğraşmaz vs. Gibi bir durum yok her yer Türkiye değil anlayın şunu.

Oyunlar Apple Arcade oyunu olacak (Apple'ın Xbox Game Pass sistemi gibi bir şey) yani kısacası evet paralı olacaklar. Ancak kimse almaya uğraşmaz vs. Gibi bir durum yok her yer Türkiye değil anlayın şunu.
Ya hocam, iki kelam ettim sadece gidipte "100K telefonu kimse almaz" demedim. sizde gerginliginizi herkesin üzerinde kullanmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı