iPhone 7 daha ne kadar kullanılabilir?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. 10. sınıf öğrencisiyim. Elime 7.500 lira geçti ve kendime laptop aldım. Kullandığım telefon iPhone 7 128 GB jet Black. 128 GB olmasından çok memnunum zaten. Peki ben bu telefonu daha ne kadar fazla kullanabilirim acaba? Tek sevmediğim özelliği ekran boyutunun çok küçük olması ve bataryasının çok kötü olması. Güçlendirilmiş batarya aldım da ama yine şarjı çok hızlı gidiyor. Sizce ben daha bu telefonu ne kadar kullanabilirim? iOS 16 almaması zaten çok kötü oldu. Kaldık iOS 15'te. :( alsam bile en az iPhone 8 Plus falan düşünürüm. Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Gittiği yere kadar hocam piyasa çok kötü. Telefonlar aşırı pahalı. Androide geçmek isteyeceğinizi de düşünmüyorum ama yurtdışı telefonlarda da kaçak kayıt işlemi bitti.

Gittiği yere kadar hocam piyasa çok kötü. Telefonlar aşırı pahalı. Androide geçmek isteyeceğinizi de düşünmüyorum ama yurtdışı telefonlarda da kaçak kayıt işlemi bitti.
Nasıl yani ? Ben bunu kaçak olarak 1 Yıllık 300 Liraya açtırdım da daha açtıramayacak mıyım kaçak olarak ?

Yazılım olarak bitti daha almaz. Ama sorunları yoksa yine kullanılır. Mesela ekranı dokunmuyor, pil sağlığı çok düşük olması gibi. Bence kullanılır.
Bataryasından hiç memnun değilim hocam zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı