iPhone 7 daha ne kadar kullanılabilir?

Nasıl yani ? Ben bunu kaçak olarak 1 Yıllık 300 Liraya açtırdım da daha açtıramayacak mıyım kaçak olarak ?

Bataryasından hiç memnun değilim hocam zaten.
Evet hocam bu olay kalktı. Direkt kayıt etmek lazım artık direkt kayıt için de yurtdışına çıkıp girmeniz lazım geri.

Kullanın hocam sonra ya 8 plusa geçin ya da güzel bir amiral gemisi.

Zaten hali hazırda İphone 7 kullanan birisine İphone 8 Plus önermek hiç mantıklı değil. İphone 8 serisinin de bir sene sonra zaten güncelleme desteği kesilecek. İmkan varsa üzerine biraz daha çıkıp daha üst model alınması gerekir. yoksa İphone 8 tarafına geçiş için haybeye para ödemesine gerek yok. Mevcutta kullandığı telefon zaten en az 2 sene daha uygulama destekleriyle birlikte devam edecek.

Zaten halihazırda iPhone 7 kullanan birisine iPhone 8 Plus önermek hiç mantıklı değil. iPhone 8 serisinin de bir sene sonra zaten güncelleme desteği kesilecek. İmkan varsa üzerine biraz daha çıkıp daha üst model alınması gerekir. Yoksa iPhone 8 tarafına geçiş için haybeye para ödemesine gerek yok. Mevcutta kullandığı telefon zaten en az 2 sene daha uygulama destekleriyle birlikte devam edecek.

Hocam ne alsın adam XS mesela 7 8 çok pahalı onun yerine SE 2 alınabilir peki siz ne önerirsiniz bunun dışında.

Hocam ne alsın adam XS mesela 7 8 çok pahalı onun yerine SE 2 alınabilir peki siz ne önerirsiniz bunun dışında.

Ben eğer bir ücret ödenecekse ödenen ücrete karşılık gelmesi taraftarıyım. Eğer imkanı yoksa mevcut telefonunu kullanmaya devam etmeli. bu süre zarfı içerisinde (yaklaşık 2 sene) kenara para atarak kendisine daha iyi bir cihaz alabilir. İphone tarafından devam etmek istiyorsa o günün şartlarına göre en uygun telefon seçilir.

Apple iPhone 7'den Apple iPhone 8 Plus'a geçmek için para harcamanıza gerek yok. Zaten işlemci faktörü dışında Apple'ın kopya cep telefonları olduğu için ekran süresinde büyük bir artış beklemeyin.

Apple iPhone 7 birçok büyük ve küçük geliştiricinin uygulama desteğini sonlandıracağı zamana kadar kullanılabilir. Apple'ın yazılımsal ve donanımsal başarısından dolayı şu anda satılan birçok giriş-orta seviye Android cep telefonundan daha stabil ve akıcı bir şekilde çalışıyor.

Nasıl yani? Ben bunu kaçak olarak 1 yıllık 300 liraya açtırdım da daha açtıramayacak mıyım kaçak olarak?

Bataryasından hiç memnun değilim hocam zaten.

O zaman telefon değişilebilir ama iPhone 8 Plus demişsiniz, iPhone 7'ye göre daha hızlı olur, ekranı daha büyük olur ama bataryası çok değişmez yine hemen hemen aynı olur.

Bende 7 kullanıyorum aşırı yavaşlamaya başladı Safari çok kasıyor uygulamalarda aynı şekilde Instagram eskisi gibi çalışmıyor reel çok donuyor ama 1 yıl WhatsApp gibi uygulamaları rahat çalıştırır.

Bende 7 kullanıyorum aşırı yavaşlamaya başladı Safari çok kasıyor uygulamalarda aynı şekilde Instagram eskisi gibi çalışmıyor reel çok donuyor ama 1 yıl WhatsApp gibi uygulamaları rahat çalıştırır.
Bende sadece Reels biraz kasıyor. Ama o kasma iPhone 8'de de varmış. Telefon hiç kasmıyor bende.

Arkadaşlar merhaba. 10. sınıf öğrencisiyim. Elime 7.500 lira geçti ve kendime laptop aldım. Kullandığım telefon iPhone 7 128 GB jet Black. 128 GB olmasından çok memnunum zaten. Peki ben bu telefonu daha ne kadar fazla kullanabilirim acaba? Tek sevmediğim özelliği ekran boyutunun çok küçük olması ve bataryasının çok kötü olması. Güçlendirilmiş batarya aldım da ama yine şarjı çok hızlı gidiyor. Sizce ben daha bu telefonu ne kadar kullanabilirim? iOS 16 almaması zaten çok kötü oldu. Kaldık iOS 15'te. :( alsam bile en az iPhone 8 Plus falan düşünürüm. Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2-3 yıl daha kullanabilirsiniz hocam, zaten güncelleme alamaması çok da dazla bir sorun değil hocam çünğ zaten uzun bir süre gene en yüksek sürümden birine sahip olacaksın hocam, 2-3 yıldan sonra sürümün eskidiği belli olmaya başlar.

Geri
Yukarı