iPhone SE 3 vs XS Max vs 11

GSFBJK

Centipat
Yer
İzmir/Konak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İphone se 2.nesil
PC: MSI KATANA 17 B13VFK-1018TR Core I9-13900H, 32GB RAM, RTX4060 GDDR6 8GB, 1TB SSD, Windows 11
Meslek
Mimar
Öncelikle merhaba. Bu 3 cihazdan hangisi alınır?

Cihazlar ve fiyatları:
iPhone XS Max: 11.000₺
iPhone 11: 12.000₺ (pazarlık yaptık).
iPhone SE3: 13.500₺ (ama pazarlık ile 12.500 TL'ye veriyor).

Not: iPhone SE3 ve iPhone 11 yurt içi. XS Max ise eski usul kayıtlı.

Premium hissiyat, OLED ekran, A12 işlemci- XS Max
Gece modu, A13 işlemci-11
iPhone 13 performansında bir iPhone 7 ve 5G, 4 GB RAM- SE3
Burada bu cihazların öne çıkan özelliklerini açıkladım.
Açıkçası SE3 bana fiyatı iyi geldi. Ederi de o kadar zaten o telefonun sıfırını düşündüğümde pahalı alınmaz derim ama bu fiyata bence çok iyi. 11'in de fiyatı iyi ederi o zaten. SE3 bana en alınabilir olarak geldi. Yüksek performans ve uzun ömür için özellikle RAM artısı da var ve 5G desteği de var (ilerisi için önemli bu kısımlar) bu yüzden SE3 seçerdim. Ama SE3 seçerseniz evet son derece kompakt, hafif bir telefon kullanırsınız ancak pil ömrü diye bir şeyi unutun direkt. Çok şarja çıkar tak yaparak pil de hızlı eskiyor, günü de kurtarmıyor yoğun veya orta kullanımda.
Daha doğru cevap vereyim: SE3+yanına PowerBank seçerdim.

Hocam 7 sene iPhone 6 kullandım boyut artık sıkıcı gelmeye başladı powerbank var hocam ayrıca ben kamera video izlemek hafif oyunlar oynamak için kullanacağım SE 3 memnun eder mi?

Hocam 7 sene iPhone 6 kullandım boyut artık sıkıcı gelmeye başladı powerbank var hocam ayrıca ben kamera video izlemek hafif oyunlar oynamak için kullanacağım SE 3 memnun eder mi?
Kamerada da hepsinden iyi SE3. Hafif oyunlarda da işinizi görür. Ama halen bir iPhone 6 hissiyatı alacaksınız tek eksisi bu olacaktır. Ancak öteki cihazlar artık çok yaşlılar ayrıca ısınma, takılma gibi durumlar da görülüyor. O yüzden daha pürüzsüz kullanım için SE3 en iyisi.

Hocam SE 3'e adam zam yaptı 14.000 TL oldu pazarlık kabul edmiyor seçenekler arasında face ıs bozuk IP11 64 GB sapasağlam XS Max 256 GB. Ve android cihaz da olur hocam

Hocam SE 3'e adam zam yaptı 14.000 TL oldu pazarlık kabul edmiyor seçenekler arasında face ıs bozuk IP11 64 GB sapasağlam XS Max 256 GB. Ve android cihaz da olur hocam
Ne demek zam yaptı ya? Sen pazarlık yapıp anlaşmamış mıydın hocam? 11 çöp Face ID'si bozuk cihazdan hayır gelmez. XS eski bir cihaz işinizi görür ama seri bir telefon değil artık. SE3'ün fiyatı 14K için de iyi. SE3 kaç GB?

Ne demek zam yaptı ya? Sen pazarlık yapıp anlaşmamış mıydın hocam? 11 çöp Face ID'si bozuk cihazdan hayır gelmez. XS eski bir cihaz işinizi görür ama seri bir telefon değil artık. SE3'ün fiyatı 14K için de iyi. SE3 kaç GB?

64 hocam ben anlaşmamışdım soru cevap kısmında adam 12.500K veriyordu ondan verir diye düşünmüştüm ama zam yapmış bütçe yetmiyor hocam 12.500k bütçe Android olarak ne var hocam. İos olmasada olur

İkinci el olarak S21 FE garantili buldum nasıl hocam.

Hocam peki 12/512 POCO X6 Pro mu 8/128 S21 FE mi 64 GB IP11 mi bu sefer sağlam her şey yoksa XS Max mı son olarak sorum bu.

Geri
Yukarı