iPhone X alınır mı?

Karais

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bildiğiniz üzere iPhone X'in satışı durdu. Sebebi kesinliğiyle bilinmiyor. Bana Yurtdışından iPhone X gelebilir yaklaşık 850€'ya. Sizce almalı mıyım? Bu satışının durdurulması beni biraz kuşkulandırdı. XS almayı düşünmüyorum çünkü 1150€ fiyatı var X'e göre daha pahalı. Sebebiyle birlikte cevapları alayım lütfen. Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Pişman edeceğini sanmam illa İphone olsun dersen tabii ki. Benim tercihim yine de Türkiye garantili İphone 8 Plus'dan olurdu herhalde. Gelecek telefon sıfır değil mi? Android tarafında çok güzel telefonlar alman da mümkün bu arada. Örneğin S10'u bekleyebilirsin.

Paran çoktur, harcayak yer bulamamışsınıdır, cebindekinden bıkmışsınıdır, olabilir. :)

Iphone artık alınmaması lazım hem bencil hem, kulaklık girişi yok, Home tuşu yok, Pahalı bir çok aksesuarı para için satmak için telefondan kaldırdı.

Kankalarına hava atmak istersen al.
Bana göre İphone = gereksiz masraf.
Pişman edeceğini sanmam illa İphone olsun dersen tabii ki. Benim tercihim yine de Türkiye garantili İphone 8 Plus'dan olurdu herhalde. Gelecek telefon sıfır değil mi? Android tarafında çok güzel telefonlar alman da mümkün bu arada. Örneğin S10'u bekleyebilirsin.
Apple almak istiyorsan 8 Plus al. Daha mantıklı bir seçim X modeline göre.
Kamera bakımından bence en iyi telefon şuan iPhone X'tir. O yüzden düşünüyorum. Plus almak istemiyorum çünkü aşırı büyük geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı