iPhone X alınır mı?

Hocam almak istiyorsan al zaten üretim durduruldu benim yaşadığım bir olay var ben iphone 5s almıştım üretimi bittikten sonra telefon kafayı yedi garantiye yolladım sıfır iphone 6 gönderdiler bence güzel bir şey üretimin durması.

Bildiğiniz üzere iPhone X'in satışı durdu. Sebebi kesinliğiyle bilinmiyor. Bana Yurtdışından iPhone X gelebilir yaklaşık 850€'ya. Sizce almalı mıyım? Bu satışının durdurulması beni biraz kuşkulandırdı. XS almayı düşünmüyorum çünkü 1150€ fiyatı var X'e göre daha pahalı. Sebebiyle birlikte cevapları alayım lütfen. Teşekkürler :)

Performans, donanım vd batarya olarak XR daha iyi. Ekran olarak X iyi.

Kamera noktasında ise X modelinin ikinci kamera artısi var, ana kameralar arasında ise renk tonu farklılığı var aralarinda. Video tarafinda XR modelinin mikrofonu daha iyi ve odaklamayi video da X modeline göre daha hızlı yapıyordu XR modeli izlediğim videolarda. Ön kamera tarafinda da ufak farkliliklar var, en önemli fark XR modelinin 1080P 60 FPS desteklemesi, bu oran X modelinde 1080P 30 FPS şeklinde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı