JBL Tune 770nc A101 mağduriyeti

ozix2018

Hectopat
Merhaba. 2 ay önce A101 de indiriöe giren JBL Tune 770nc model kulaklığı aldım. Geçen günlerde kulağımdayken sağ kulağı durduk yere bir anda açıldı yani havaya kalktı. Elime aldığımda menteşenin kırıldığını gördüm. Ürünü ne düşümüştüm ne darbe almıştım ne kasıtlı yapmıştım hatta diğer kulakcığı zorladığımda bayağı sağlam olduğunu basit bir şekilde kırılmiyacağını anladım. Ürünü servise vermek istedim JBL'in Türkiye distribitörü olan aztek e ulaştım fakat ürünün onlara ait olmadığını söylediler. Dedikleri gibi kutumda onların bandrolü yoktu ve seri numarasını girdiğimizde de onların olmadığı ortaya çıktı. Bana satıcı firma ile yani A101 ile görüşmem gerektiğini söylediler. A101'e ulaştım ve servis bilgisinin bana iletileceği söylendi günlerdir bekliyorum ne servis var ne bilgisi. Arayıp bu ürünü kimden temin ettiniz Türkiye distribitöründen almamışsınız dedim. Yurt dışı garanti distribitörü size döncek dedi. İade yapamıyor muyuz dedim. Üründe arıza vesaire olduğu için yine servisi beklememiz gerek dedi. Direkt aldıkları yeri söyleseler de onlara ulaşsam bari daha hızlı olurdu. Hala bekliyorum yoğun kulaklık kullanan biriyim bu yüzden bu durum çok canımı sıkıyor süreci hızlandırmak veya başka çözüm tavsiyelerinizi aşağıya yazarsanız sevinirim. Türkiye distribitörü dışında ürünü alıp nasıl satıyolar anlamıyorum sanırım bu süreç bayağı bir uzayacak ve mağduriyetimle kalacağım. Bir daha bu marketten de bedavaya satsa dahi ürün almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı