Kartımı ve paramı ATM'de unuttum

EmreSunars

Hectopat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
Sapphire Pulse Rx 580 8gb OC
Kingston Hyperx Fury 8X2 3200mhz rgb
Adata SU630 240GB
WD BLUE 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Kartıma para atmak için PTT ATM'ye gittim. 1 tane 50TL ile 1 tane 10TL ve 1 tane 5 TL attım. 10TL ile 5TL'yi kabul etti ama 50TL'yi uzun süre denememe rağmen kabul etmedi. Ben de sinirlenip parayı bozdurmaya gittim. Tam giderken paraya onay vermeyip kartı almadığım aklıma geldi. Gittiğimde kartım da param da ATM'de kaldı. Kartı şube ATM'si olduğu için içeriye girip sorduğumda yarın gelip alabilirsin dediler. Para içinse ATM'de paranıza el konulmuştur dedi. Şu an kafam karşıtı. Paramı ATM mi aldı yoksa banka firmam olan Tosla mı, ne yapmalıyım?

Aklinizda bulunsun. PTT ATM saçma sapan is yapiyor 50 TL UC kismindaki yeri ATM kenarina sur 3.5 kere ondan sonra tekrar ATM koyunca aliyor.

Oraya tekrar git veya oradaki görevlilere söyle ve sadece bekle :).

Kart için söylediğimde ne zaman yuttu dedi görevli kişi bende 5dk önce dedim o da yarın gelin kalan kartları her gün teknik servis çıkarıyor günde 1 kez geliyorlar dedi yarın gel dedi parayı soramadım.

O parayı unut. Tosla bizim hatamız değil diyecek PTT bizim hatamız değil diyecek herkes birbirinden birbirine atacak bir gün bitmiş o oyun.
5 TL'lik Tosla alıp hesapta neyin varsa çek sonra Papara'ya geç derim. Sorun yaşamazsın ve cashback daha kapsamlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı