Kartımı ve paramı ATM'de unuttum

O parayı unut. Tosla bizim hatamız değil diyecek PTT bizim hatamız değil diyecek herkes birbirinden birbirine atacak bir gün bitmiş o oyun.
5 TL'lik Tosla alıp hesapta neyin varsa çek sonra Papara'ya geç derim. Sorun yaşamazsın ve cashback daha kapsamlı.

Papara kullanmayı denedim ama kimlik doğrulamada uygulama bozulduğu için(birkaç telefonda denememe rağmen) Tosla'da kaldım hem zaten memnunum.

O parayı unut. Tosla bizim hatamız değil diyecek PTT bizim hatamız değil diyecek herkes birbirinden birbirine atacak bir gün bitmiş o oyun.
5 TL'lik Tosla alıp hesapta neyin varsa çek sonra Papara'ya geç derim. Sorun yaşamazsın ve cashback daha kapsamlı.

Bu durumların aynısı Papara'da da oluyor ne saçmaladınız anlamadım? Bir de hemen hemen ikisi eşit nasıl daha kapsamlı olabiliyor Papara?

Bir de hemen hemen ikisi eşit nasıl daha kapsamlı olabiliyor Papara?

Cashback verdiği yerler daha düzgün mesela gelişmişlik oydu. Tosla müşteri hizmetleri 3 aydır bir sorunu çözemiyor, aradığında beklemek zorunda kalıyorsun. Papara, Tosla, ininal ve Paycell kullanmış olduğum için derim ki Tosla üstüne para verse kullanmam.

Paramı hem fişim olmadığından hem de hatalı olduğumdan alamadım.

Demiştim. Sadece demiştim.
@waxonnn hoşuna gitmeyen bir şey için kızgın atarak gerçeği değiştiremezsin dostum. Tecrübe her zaman önemli :)
Papara kullanmayı denedim ama kimlik doğrulamada uygulama bozulduğu için(birkaç telefonda denememe rağmen) Tosla'da kaldım hem zaten memnunum.

Müşteri hizmetleriyle görüşürsen yardımcı olurlar. 2547 saat sıra bekleyip kayıt açtıktan sonra "halledeceğiz" deyip aylarca bekletmiyorlar en azından.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı