Kettle şalter attırır mı?

modric

Centipat
Daha fazla  
Yurtta kalıyorum akşamları çay kahve içebilmek için kettle aldım ve henüz kullanmadım. İlk defa kullanacağım şalter falan atmaz değil mi atarsa da ne yapabilirim? Dandik bir kettle değil ve 220-240 volt yazıyor üstünde.

Atarsa gidersin açarsın🤣 Biz 2-3 kere attırmıştık. Koridorda elektrik kutusunu açınca hemen gözüküyordu şalterler, gidip kaldırıyorduk. Ki kolay kolay attırmaz da. Her gün 2-3 kere kullanmamıza rağmen yıllar boyu toplam 2-3 kere bu macera yaşandı. Bu kadar paranoyak olmayın, takın gitsin. Ucunda ölüm mü var sanki?

Bizim odaya dolap kilidi kırmaya gelen müdür yardımcısını arkadaş elinde sigara ve çayla karşılamıştı. Adam bu ne *** deyip bi' sigara da kendisi yakmıştı, kilit kırılana kadar sigara çay yapıp muhabbet etmişti. En son da bu kadar açılmayın bir daha görürsem yakarım deyip çıkmıştı.

Odanızın voltaj seviyesine göre değişiyor. Odanın voltajını bir şekilde artırabilirseniz kullanırsınız, görevliye söyleyin artırabiliyorlar. Şimdi 750 - 800W'a kadar olan saç kurutma makineleri veya kettle atmıyor bizde.

Atarsa gidersin açarsın🤣 biz 2-3 kere attırmıştık. Koridorda elektrik kutusunu açınca hemen gözüküyordu şalterler, gidip kaldırıyorduk. Ki kolay kolay attırmaz da. Her gün 2-3 kere kullanmamıza rağmen yıllar boyu toplam 2-3 kere bu macera yaşandı. Bu kadar paranoyak olmayın, takın gitsin. Ucunda ölüm mü var sanki?

Bizim odaya dolap kilidi kırmaya gelen müdür yardımcısını arkadaş elinde sigara ve çayla karşılamıştı. Adam bu ne *** deyip bi' sigara da kendisi yakmıştı, kilit kırılana kadar sigara çay yapıp muhabbet etmişti. En son da bu kadar açılmayın bir daha görürsem yakarım deyip çıkmıştı.

Atarsa nereden kaldıracağım onu bilmiyorum hocam. Hiç de kaldırmadım hayatımda.

Atarsa nereden kaldıracağım onu bilmiyorum hocam. Hiç de kaldırmadım hayatımda.
Çaktırma o zaman. Biraz bekle, koridora çık "Noluyo ***" diye gezenlerin arasına katıl, hiçbir şey olmamış gibi davran🤣 Şu oda attırdı, bu odadan attı diye belli olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı