Rehber Kimler Xbox almalı kimler PlayStation almalı?

Bethesda xbox'un değilmi bu nasıl bir mantık?

O konuya hiç girmek istemiyorum onun hikayesi uzun ayrıca sende ona engel atmıştın diye hatırlıyorum ben.
Espri yeteneğin yok😃
O konuya girmek istemiyorum ne demek? Benle 2 gün konuştun sonra bir anda gittin? Ne yani bu? Neresi uzun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar çok basit bir soru soracağım yeni çıkan oyunları bile son seviyede oynatabilecek bir bilgisayara sahibim ama son zamanlarda yoğun tempolu çalışmaya başladım bilgisayar başında oyun oynamak artık beni yoruyor 4K 120 Hz vrr HDR destekli OLED bir televizyon aldım önümüzdeki ay da yurt dışına seyahate çıkıyorum gitmişken PlayStation 5 almak istiyorum. Artık bilgisayar başında kambur şekilde değil de uzandıgım koltukta yeri gelince kız arkadaşımla yeri gelince arkadaşlarımla oyun oynamak istiyorum buradaki çoğu yorumu okudum artık bu dönemde PlayStation 5 alınmaz kanısı var yani o kadar mı kötü? Sizce gereksiz harcama mı yapıyorum televizyonu PlayStation 5 için aldım. TV + PS 5 70 bin TL'ye denk gelecek. Bilgisayarda PUBG ve CS hariç oyun oynayamiyorum oyuncu koltugum olmasına rağmen artık beni yoruyor. Bazen düşünüyorum acaba oyun oynamayı mı sevmiyorum sonra aklımdan PlayStation 5 aldığımı düşününce sanki oynarmışım gibi geliyor çok arada kaldım. Kısa bir not ekleyeyim çocukken PlayStation 2'yi deliler gibi oynardım ve çok zevk alırdım sanırım biraz nostalji istiyorum ama aynı zevki alabilecek miyim kafamda soru işaretleri var.

Arkadaşlar çok basit bir soru soracağım yeni çıkan oyunları bile son seviyede oynatabilecek bir bilgisayara sahibim ama son zamanlarda yoğun tempolu çalışmaya başladım bilgisayar başında oyun oynamak artık beni yoruyor 4K 120 Hz vrr HDR destekli OLED bir televizyon aldım önümüzdeki ay da yurt dışına seyahate çıkıyorum gitmişken PlayStation 5 almak istiyorum. Artık bilgisayar başında kambur şekilde değil de uzandıgım koltukta yeri gelince kız arkadaşımla yeri gelince arkadaşlarımla oyun oynamak istiyorum buradaki çoğu yorumu okudum artık bu dönemde PlayStation 5 alınmaz kanısı var yani o kadar mı kötü? Sizce gereksiz harcama mı yapıyorum televizyonu PlayStation 5 için aldım. TV + PS 5 70 bin TL'ye denk gelecek. Bilgisayarda PUBG ve CS hariç oyun oynayamiyorum oyuncu koltugum olmasına rağmen artık beni yoruyor. Bazen düşünüyorum acaba oyun oynamayı mı sevmiyorum sonra aklımdan PlayStation 5 aldığımı düşününce sanki oynarmışım gibi geliyor çok arada kaldım. Kısa bir not ekleyeyim çocukken PlayStation 2'yi deliler gibi oynardım ve çok zevk alırdım sanırım biraz nostalji istiyorum ama aynı zevki alabilecek miyim kafamda soru işaretleri var.

PlayStation 5 alınmaz değil hocam kesinlikle alınır sadece düşük bütçesi olanlara alınmaz diyoruz sizin de bütçeniz düşük değil gibi alabilirsiniz sizin için uygun gibi duruyor almadan önce bir ps5 kafede deneyin bence herkes yıllar yıllar pc oynadıktan sonra konsola alışamayabiliyor.
Ve buradaki çoğu mesaj boş oldu gereksiz tartışıyoruz eğlenceli geldiği için objektif yorumlar için ilk 10 sayfaya bakın sadece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ama almadan önce oyun fiyatlarınada bir bakın en pahalı oyun mağazası PS Store şuanda.

Buradaki çoğu yorumu okudum artık bu dönemde PlayStation 5 alınmaz kanısı var yani o kadar mı kötü?
Burda ki yorumlar çok önemli değil özellikle son sayfalarda sadece kavga ettik bu da biraz objektiflikten uzak yorumlara sebep oldu maalesef. Bu dönemde neden PlayStation 5 alınmasın? Şuan daha üstünde bir konsol yok. PlayStation 5 kötü değil fakat nesil olarak çok zayıf bir nesil geçiyor, çok az düzgün oyun çıkıyor. Sonuca bakarsak ne kadar kötü bir nesil geçiyor olsa da PlayStation 5 şuan en iyi seçim olacaktır. Oyun almak için yeterli bütçe varsa sorun değil, yeterli bütçe yoksa yine sorun değil PS Plus var.

PlayStation 5 alınmaz değil hocam kesinlikle alınır sadece düşük bütçesi olanlara alınmaz diyoruz sizin de bütçeniz düşük değil gibi alabilirsiniz sizin için uygun gibi duruyor almadan önce bir PS5 kafede deneyin bence herkes yıllar yıllar PC oynadıktan sonra konsola alışamayabiliyor.
Ve buradaki çoğu mesaj boş oldu gereksiz tartışıyoruz eğlenceli geldiği için objektif yorumlar için ilk 10 sayfaya bakın sadece.

Ama almadan önce oyun fiyatlarınada bir bakın en pahalı oyun mağazası PS Store şu anda.

Önce bir süre kendimi alıştırana kadar PS Plus extra alıp oradaki oyunları oynayacağım onlar herhalde beni bir süre idare eder. Daha sonrasında herhalde son çıkan oyunlara geçerim. PS 2'den beri oynamadığım o kadar oyun var ki.

PS 2'den beri oynamadığım o kadar oyun var ki.

Bazı PS3 exc oyunlar ne yazikki PS5 de oynanmiyor ama PS4 ve PS5 exclerin hepsini oynarsınız.

Erken gelebilir. Ki ben özel oyun özeldir diyorum. Hangi mesajına atmışım bir gösterebilir misin? Bethasda ve activison blizardın özel oyun yapmasına sonuna kadar karşıyım. O firmaları Xbox almamalıydı. Özel oyun yayınlanmayabilir zaten 2 senedir güzel oyunlar yayınlanıyordu. Xbox'da hiç güzel oyun yok o ne olacak.

PS activison Blizzard'ı satın alsaydı ardından CoD ve Diablo'yu Xbox'a getirseydi Xbox PS'a oyunlarını getirdi diye laf ettiğin gibi laf edebilecek miydin? O firmaları Xbox almamalıydı diyorsun ama PS alsaydı aynısını demezdin hepimiz biliyoruz. Üstüne bir de oyunları PS'a özel yapmasaydı Sony'i ne kadar linçleyeceğinizi tahmin bile edemiyorum. Xbox act blizzard oyunlarını PS tarafına getirip sizi CoD ve Diablo'dan mahrum etmedi en azından.

Konuyu canlandıralım biraz. :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı