Rehber Kimler Xbox almalı kimler PlayStation almalı?

Bazı PS3 exc oyunlar ne yazikki PS5 de oynanmiyor ama PS4 ve PS5 exclerin hepsini oynarsınız.

PS activison Blizzard'ı satın alsaydı ardından CoD ve Diablo'yu Xbox'a getirseydi Xbox PS'a oyunlarını getirdi diye laf ettiğin gibi laf edebilecek miydin? O firmaları Xbox almamalıydı diyorsun ama PS alsaydı aynısını demezdin hepimiz biliyoruz. Üstüne bir de oyunları PS'a özel yapmasaydı Sony'i ne kadar linçleyeceğinizi tahmin bile edemiyorum. Xbox act blizzard oyunlarını PS tarafına getirip sizi CoD ve Diablo'dan mahrum etmedi en azından.

Konuyu canlandıralım biraz. :D
Bir bakayım dedim de konuya tekrardan, alıntıladığınız yazıyı gördüm, gerçekten fanboyluğa gerek yok açık konuşacağım, gayet güzel oyunlar var Xbox'da. Bırakın artık fanboyluğu.

Çok boş kaçıyor artık yani tüm kataloğa böyle demek, çoğu ortak oyun zaten her konsola çıkan oyunlar. Fanatiklikten başka bir şey değil bu söylemler.

Çok boş kaçıyor artık yani tüm kataloğa böyle demek, çoğu ortak oyun zaten her konsola çıkan oyunlar. Fanatiklikten başka bir şey değil bu söylemler.
Benim takıldığım nokta çöp demeleri değilde ps yapmış olsa övüceği şeyi xbox yapınca gömmeleri çok göze batiyor ve fanboy oldukları belli oluyor.

Ps oyunlarını öven ben fanboy oluyorken xbox oyunları çöp diyen adamlar objektif oluyor ironik.

Benim takıldığım nokta çöp demeleri değilde ps yapsa övüceği şeyleri xbox yapınca gömmeleri çok göze batiyor ve fanboy oldukları belli oluyor.

Ps oyunlarını öven ben fanboy oluyorken xbox oyunları çöp diyen adamlar objektif oluyor ironik.
Gerçekten komple oyun kataloğunda iyi bir şey yok fikrini artık ciddiye alamıyorum, anlayışlı olayım demiştim önceden de bu kadar da olmaz yani. Yine bu konuya geldim, yine bunu gördüm.

Milyonlarca kişi ahmak, bir siz akıllısınız fanboylar.

Aynen, diğer konsollarda olan ortak oyunlar bile Xbox'da berbat halde. Bir siz haklısınız.

3 firmanın da oyunlarını oynuyorum, konsolları da var bu arada bende (hepsi olmasa da birkaçı var işte).

Gerçekten komple oyun kataloğunda iyi bir şey yok fikrini artık ciddiye alamıyorum, anlayışlı olayım demiştim önceden de bu kadar da olmaz yani. Yine bu konuya geldim, yine bunu gördüm.

Hadi Starfield'a kötü dedin Halo'ya kötü dedin diğer tüm oyunlara kötü dedin gears gibi şu anda hemen hemen her oyunun kullandığı siper alma sisteminin atası olan oyuna laf etme bari gears çok köklü ve çok güzel bir seridir sen beğenmiyorsun diye çöp olmuyor.

Son düzenleme:
Hadi Starfield'a kötü dedin Halo'ya kötü dedin diğer tüm oyunlara kötü dedin gears gibi şu anda her TPS oyunun kullandığı siper alma sisteminin atası olan oyuna laf etme bari gears çok köklü ve çok güzel bir seridir.
Özel oyunlarını herkes sevmek zorunda değil, çok fazla AAA özel oyun olmadığı da bir gerçek.

Ama bütün kataloğa öyle demek akıl tutulması yani. O katalogda her konsola çıkan oyunlar da var, mantığı yok böyle bir argümanın.

Fanboy sözcüğünün tam olarak anlam karşılığı bu söylenenler yani.

Büyük bir şirketin fanboyu olmuşsunuz, diğer büyük şirketi kötülüyorsunuz. Elinize ne geçiyor onu anlamıyorum.

Bu arada tartışmak da istemiyorum çünkü bir fanboya laf anlatmak zor. Deveyi hendekten atlatmayı tercih ederim, teşekkürler.

Geri
Yukarı