Kıza nasıl açılacağımı bilmiyorum

Bu arada bizim hocanın haberi vardı hoca benimle ilgili senin hareketlerinden duruşundan etkilenmiş demiş kıza hocanın söylediğine göre hoşuna gitmiş güzellik algısıyla ona böyle bir şey söylememem ben çoğu zaman buna güvenerek yapmıştım çoğu hamlelerimi kız da çok utangaç o yüzden umutluyum bu mevzular onu strese koyduğu için uzaklaşmışta olabilir.
Abi kızın sosyal olmaması senin için çok büyük dezavantaj
Kıza yazdın cevap vermemiş 2 ihtimal var ya gerçekten görmemiş ya da görmüş ama cevap vermek istemediği için yazmamış

Hocam valla çok teşekkür ederim önerilerin için ama çözüm değil bunlar.
Kanka gün içinde öğle saatlerinde telefon ile ara bak nasıl konuşuyor ses tonu nasıl vs.
Telefona veya mesaja cevap vermezse bekle bi 2 3 gün cevap geliyorsa devam et gelmediyse yapacak bir şey yok fazla inat ettirme ki saplantılı olduğunu düşünmesin

Kız istemiyorsa çok kötü gözükeceğim nasıl gideyim kız ne düşünür bir peşimi bırakmadı benzeri bir tavır takınırsa ne yapacağım mesela evine gidemem yani kızın çok kötü olur bence sonu.
Bu arada evine falan gitme kız seni sevsede sevmesede her iki durumda da rezil olursun hani gözünde değersizleşirsin

Son düzenleme:
Abi kızın sosyal olmaması senin için çok büyük dezavantaj
Kıza yazdın cevap vermemiş 2 ihtimal var ya gerçekten görmemiş ya da görmüş ama cevap vermek istemediği için yazmamış

Kanka gün içinde öğle saatlerinde telefon ile ara bak nasıl konuşuyor ses tonu nasıl vs.
Telefona veya mesaja cevap vermezse bekle bi 2 3 gün cevap geliyorsa devam et gelmediyse yapacak bir şey yok fazla inat ettirme ki saplantılı olduğunu düşünmesin

Bu arada evine falan gitme kız seni sevsede sevmesede her iki durumda da rezil olursun hani gözünde değersizleşirsin
Tüm önerilerinde ben de senin gibi düşünüyorum ben artık ona bıraktım kendisi isterse zaten yazar zorlayarak hiçbir yere varamam.

Kız yazdı bayramımı kutladı görüldüyü de kapatmamış. Sınavını sordum istediği gibi geçmemiş umarım senin ki iyi geçmiştir dedi, bende dedim genel olarak iyi geçti bakalım artık. Yani görüpte görmemezlikten gelmemiş bakalım yürüyecek mi buradan.

Kız mesaj yazdıktan sonra tekrar sessizliğe gömüldü mesajıma 4 gün sonra cevap verdi ben onun mesajına bir gün sonra cevap verdim yolda olduğumuz için mesajımı hala görmedi.
Şuan neden geç cevap verdiğini anlamdırmaya çalışıyorum. Senin yaptığın normal 1 gün ideal bir süre ama kızın yaptığını bende anlamadım 4 gün ne?
Sen ne düşünüyorsun sence neden geç cevap verdi

Geri
Yukarı