Kızlardan çekinmem normal midir?

TT12X

Picopat
Genel olarak erkeklerin yanında rahat bir insanım mesela kargocudan kargo almayı yapabilirim veya bakkaldan bir şey alırken çekinmem ama eğer bir kız varsa çok utanmaya başlıyorum özellikle bana bakıyorsa dünyadan silinmek istiyorum resmen ve kendim olamıyorum kasılıyorum normal midir bu? Sosyal anksiyetem olduğunu düşünüyorum ama dediğim gibi kargocudan kargo vs alabilirim rahat bir şekilde.

Genel olarak erkeklerin yanında rahat bir insanım mesela kargocudan kargo almayı yapabilirim veya bakkaldan bir şey alırken çekinmem ama eğer bir kız varsa çok utanmaya başlıyorum özellikle bana bakıyorsa dünyadan silinmek istiyorum resmen ve kendim olamıyorum kasılıyorum normal midir bu? Sosyal anksiyetem olduğunu düşünüyorum ama dediğim gibi kargocudan kargo vs alabilirim rahat bir şekilde.
Normal değil.

Bu da bir tür öz güven eksikliğidir. Aslında siz kızları insan üstü görmüyorsunuz kendinizi karşısında küçük görüyorsunuz bunu yenmenin en büyük yardımcısı bir sanat veya sporla uğraşmaktır çünkü böyle uğraşlarınız olursa bu konuda kendinizi insanlardan daha iyi görebilirsiniz ve bu da size öz güven katar. Benim tavsiyem bir takım sporuna başlamanızdır bu size öz güven katarken aşırı ego oluşturmanızı engeller.

Geri
Yukarı