Kızlardan utanmak normal mi?

Hocam o zaman diğer bir yolda kendinizi daha beğenebileceğiniz bir hale getirmektir bunun için vücut yapabilirsiniz kendinizi kültürlendirebilirsiniz bu şekilde kendinizi beğenirseniz (egoistlik olarak değil) utanmanız yavaş yavaş geçer.
Umarım halledebilirim bu durumu çok sıkıntı yaşıyorum.

Aynı sorun bende de var. Üzgünüm ama onları üstün veya Tanrı gibi görmekten kaynaklanıyor. Şu şekilde konuşursam bana güler mi, bu şekilde davranırsam dalga geçerler mi korkusu da oluyor. Onlarda insan ama her insanın huyu farklı işte yenemiyor bu durumu.

Aynı sorun bende de var. Üzgünüm ama onları üstün veya Tanrı gibi görmekten kaynaklanıyor. Şu şekilde konuşursam bana güler mi, bu şekilde davranırsam dalga geçerler mi korkusu da oluyor. Onlarda insan ama her insanın huyu farklı işte yenemiyor bu durumu.
Umarım geçer bu sorun.

Üzgünüm ama onları üstün veya Tanrı gibi görmekten kaynaklanıyor.

Potansiyel delik itemi olarak görüyorsunuz işte başka bir değişle obje olarak. Şimdiki zamandaki görünürdeki erkeklerin büyük çoğunluğu maalesef böyle. Kendilerince kabul edebilseler de kabul edemeseler de gerçekleri bu... Doğuştan böyle olmadınız her halde, yüksek ihtimal büyüme ve çevre koşullarının bir getirisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı