Çözüldü Kolay Gelsin kargo kaç günde gelir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

seymenburak

Hectopat
İyi sosyaller. Klavye mouse siparişi verdim. Kolay gelsin firması ile gelecekti. Gönderi kodu vesaire yazıyordu Amazon'da. Kolay gelsin kargo firmasının sitesine girip kodu yazdığımda böyle bir kargo yok dedi. Amazon'a girince de siparişini geciktirdik, 3 ile 19 Eylül arası teslim diyor. Ne yapmalıyım sizce?

Ekran görüntüsü 2023-09-02 214243.png

Şimdi tekrardan baktım kargo gözüküyor. Gerek kalmadı. Teşekkürler. Sistem açılmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi sosyaller. Klavye mouse siparişi verdim. Kolay gelsin firması ile gelecekti. Gönderi kodu vesaire yazıyordu Amazon'da. Kolay gelsin kargo firmasının sitesine girip kodu yazdığımda böyle bir kargo yok dedi. Amazon'a girince de siparişini geciktirdik, 3 ile 19 Eylül arası teslim diyor. Ne yapmalıyım sizce?

Eki Görüntüle 1928718

Şimdi tekrardan baktım kargo gözüküyor. Gerek kalmadı. Teşekkürler. Sistem açılmış.

Hocam geçmiş olsun bana 2 hafta sonra geldi.

Eki Görüntüle 1928718

Bana koca kutudaki elektrikli bisiklet 3 günde geldi.

Geri
Yukarı