KYK nakil nasıl yapılır?

Ben nakil işlemi yapmak istediğimde geçici süreyle durdulumuştur diyor ama arkadaşım yapınca nakil başvurusunu aldı. İkimizde ilk defa kayıt olduk yurda

Hocam bugün bir yerden ildeki yurt doluluğu yüzünden nakil açılmıyor diye duydum ama ne kadar doğrudur bilmiyorum. Sonuçlar üstünden 4 gün geçti ama bende de halen nakil kısmında geçici süreyle doldurulmuştur diyor.

Hocam bugün bir yerden ildeki yurt doluluğu yüzünden nakil açılmıyor diye duydum ama ne kadar doğrudur bilmiyorum. Sonuçlar üstünden 4 gün geçti ama bende de halen nakil kısmında geçici süreyle doldurulmuştur diyor.
Yaptim hocam, sekmenin birinde gsb biz sayfasini actim ve e devlet giris yaptim sonra yeni sekme acip gsb biz yurt nakil yazdim. Cikan sonuclardan Yurt Nakil sayfasina tiklayip actim. Oradan nakil basvurumu yaptim

Yaptim hocam, sekmenin birinde gsb biz sayfasini açtım ve e-Devlet giris yaptim sonra yeni sekme acip gsb biz yurt nakil yazdim. Cikan sonuclardan Yurt Nakil sayfasina tiklayip açtım. Oradan nakil basvurumu yaptim

Hocam bahsettiğiniz şekilde giriş yapabildim. Kaç gündür ne yapacağım diye düşünüyordum şimdi nakil ister beklerim. Allah razı olsun vallahi hocam teşekkür ederim.

@Rengoku44 hocam merhabalar. Benim bir sorum olacaktı. Şimdi ben tip 6 yurdu kazandım, ancak yurdum kampüs ile arasında 20 km gibi uzun bir mesafe olduğu için becayiş yapmak istiyorum. Becayiş yapacağım arkadaşın kazandığı yurt, tip 1. Yani arkadaşın yurt cinsi benimkinden düşük ise ben becayiş yaparsam arkadaşın kaldığı tip yurduna mı geçiyorum? Yoksa ben tip 6 dayken geçeceğim yurtta da mı tip 6 da kalacağım? Cevaplarsanız çok memnun olurum😇

Geri
Yukarı