KYK yurdunda Online oyun oynanır mı?

Martini Henry

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir
KYK yurtlarında internet sınırlı olduğu için birkaç oyun yükleyip hazırda tutmak istiyorum. Hikayeli oyunlar hariç LoL, CS:GO, Overwatch 2, Valorant tarzı oyunlar KYK yurtlarında oynanabilir mi? Mesela CS 2 geldikten sonra oynamak istiyorum fakat üniversite zamanına denk geliyor. Yükleyip de götürmeye değer mi yoksa ping yüzünden sıkıntı çıkar mı? Ayrıca genel olarak KYK internetini deneyenlerin tecrübelerini dinlemek isterim.

KYK yurtlarında internet sınırlı olduğu için birkaç oyun yükleyip hazırda tutmak istiyorum. Hikayeli oyunlar hariç LoL, CS:GO, Overwatch 2, Valorant tarzı oyunlar KYK yurtlarında oynanabilir mi? Mesela CS 2 geldikten sonra oynamak istiyorum fakat üniversite zamanına denk geliyor. Yükleyip de götürmeye değer mi yoksa ping yüzünden sıkıntı çıkar mı? Ayrıca genel olarak KYK internetini deneyenlerin tecrübelerini dinlemek isterim.
Hocam internet hızına cevap vereyim. Yurtlarda bulunan internetler Metro Ethernet olur genellikle, yoğun olunmadığı saatlerde hızlı olur fakat yoğunluğa bağlı olarak sinir krizi geçirtebilecek hız sorunları yaşayabilirsiniz.

Hocam internet hızına cevap vereyim. Yurtlarda bulunan internetler Metro Ethernet olur genellikle, yoğun olunmadığı saatlerde hızlı olur fakat yoğunluğa bağlı olarak sinir krizi geçirtebilecek hız sorunları yaşayabilirsiniz.
Hocam ping değerleri nasıl peki? Dediğim gibi online oyunları oynatır mı?

Overwatch 2, CS, GTA'yı ben telefon internetimle 2 sene boyunca idare ettim. Ayda 60 GB yiyorlardı.

Yurt interneti ile oynayayım derseniz Steam'e girmeden patlıyorsunuz. KYK internetinden Steame giriş yapılmıyor.

Hocam ping değerleri nasıl peki? Dediğim gibi online oyunları oynatır mı?

Konumuna ve internet sağlayıcısına bağlı. Ben 90-100 arası gecikme alıyordum.

Overwatch 2, CS, GTA'yı ben telefon internetimle 2 sene boyunca idare ettim. Ayda 60 GB yiyorlardı.

Yurt interneti ile oynayayım derseniz Steam'e girmeden patlıyorsunuz. KYK internetinden Steam'e giriş yapılmıyor.

Konumuna ve internet sağlayıcısına bağlı. Ben 90-100 arası gecikme alıyordum.

Hocam 60 GB internete nasıl yetiştiriyordunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben dahil arkadaşlarla Valorant oynuyorduk 9 ping görmüşlüğüm var.
Fakat yurdun dolu olduğu vakitlerde, saatlerde asla çekilecek gibi bir interneti yok...

Geri
Yukarı