Lance Stroll size göre nasıl bir pilot?

Hikmet Benol

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Lance Stroll hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence Formula 1'de koltuk hak etmiyor. Kötü araçlarla harikalar yaratan pilotlar varken Stroll'ün 2 senedir iyi ve orta şekerli araçla dandik performanslar sergilemesi açıkçası zoruma gidiyor. Aston satılsa da Formula 1'de izlemesek diyorum kendisi için.

Onca sene Formula 1'de kalmasına rağmen hala da orta seviye pilotların seviyesine erişememiş olması da çabası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lance Stroll hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence Formula 1'de koltuk hak etmiyor. Kötü araçlarla harikalar yaratan pilotlar varken Stroll'ün 2 senedir iyi ve orta şekerli araçla dandik performanslar sergilemesi açıkçası zoruma gidiyor. Aston satılsa da Formula 1'de izlemesek diyorum kendisi için.

Onca sene Formula 1'de kalmasına rağmen hala da orta seviye pilotların seviyesine erişememiş olması da çabası.
Williams'da nasıl podyum aldığına şaşırıyorum bazen. Babası olmasa bence şuan F1'de yarışmazdı. Bence F1 için gerekli bir pilot değil.

Olmasa da olur. Aslında hızı fena değil, yağmurda sürüşü fena değil yani Latifi gibi yeteneksiz değil ama başka bir sürü konuda yetersiz. Sürekliliği yok, başka bir aracın yakınındayken konumlanma konusunda başarısız, sık hata yapıyor. Babası olmasa da muhtemelen F1'de görürdük ama bu kadar erken ve uzun süreli olmazdı, 1-2 sezonda f1 arabasının koltuğundan kaldırılırdı.

Geri
Yukarı