Laptop için termal macun önerisi

MrMancini

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Gelsenkirchen
Merhaba, forum üyeleri. Laptop için termal macun önerir misiniz?

İtopya'da bir tane buldum ama iyi mi kötü mü bilmiyorum. Buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Bu fiyatlara daha iyisi ve daha ucuzu varsa önerebilirsiniz.

Merhaba, forum üyeleri. Laptop için termal macun önerir misiniz?

İtopya'da bir tane buldum ama iyi mi kötü mü bilmiyorum. Buraya tıklayarak bakabilirsiniz. Bu fiyatlara daha iyisi ve daha ucuzu varsa önerebilirsiniz.

Attığınız linkteki macun gayet. İyi alsanız pişman olmazsınız. Daha iyisi var mıdır bilmiyorum. İtopya'dan bulmanız iyi bir seçenek çünkü Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi siteler farklı macun yollayabiliyor. 35TL'ye macun almıştım 11TL'lik macunu yollamışlar. Sıkıntısız kullanıyorum. 3C fark yaptı :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız linkteki macun gayet. İyi alsanız pişman olmazsınız. Daha iyisi var mıdır bilmiyorum. İtopya'dan bulmanız iyi bir seçenek çünkü Hepsiburada, Trendyol, N11 gibi siteler farklı macun yollayabiliyor. 35TL'ye macun almıştım 11TL'lik macunu yollamışlar. Sıkıntısız kullanıyorum. 3C fark yaptı :D
Teşekkürler, iyi günler.

Sipariş verdiğim macun ile gelen macun bir değil. Arkadaşta mağdur :D

Ben ASUS FX505du model bilgisayarımdaki ısınma sorunlarını Thermal Grizzly Kryonaut ve Arctic 0, 5mm termal padlerini kullanarak çözmüştüm, çok memnunum tavsiye ederim. Attığınız macunun iletkenliği 5 W/mk olarak girilmiş, kryonaut 12,5 W/mk iletkenliğe sahip. Fiyat olarak biraz fazla ama ciddi bir ısınma sorunu varsa bakmanızda fayda var.

İletkenlik 5 w/mk olarak belirtilmiş. Yani bunu alana kadar Kyronaut alırsın.
O markayı çok bilmiyorum da ikisi arasındaki fark nedir ?
Ben Asus fx505du model bilgisayarımdaki ısınma sorunlarını Thermal Grizzly Kryonaut ve Arctic 0,5mm termal padlerini kullanarak çözmüştüm, çok memnunum tavsiye ederim. Attığınız macunun iletkenliği 5 W/m olarak girilmiş, kryonaut 12,5 W/m iletkenliğe sahip. Fiyat olarak biraz fazla ama ciddi bir ısınma sorunu varsa bakmanızda fayda var.
250 tl yazıyor bir sitede. O kadar para veremem büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı