Laptop için termal macun önerisi

Hocam geçen bilinen 5 ,6 marka için test yaptılar. Noctua bir derece farkla birinci oldu. Ama ben hiç noctua kullanmadım. Arctic Mx4 un de piyasa da baya sahtesi çıkmış. Fakat ben kendime alacak olsam ülkemizde ürünü orjinal getiren firmalardan , itopya, teknobiyotik, incehesap vs. buralardan orijinal arctic mx4 alır geçerdim. Çünkü kalitesini kanıtlamış bir ürün.

Hocam geçen bilinen 5, 6 marka için test yaptılar. Noctua bir derece farkla birinci oldu. Ama ben hiç Noctua kullanmadım. Arctic MX4'un de piyasa da bayağı sahtesi çıkmış. Fakat ben kendime alacak olsam ülkemizde ürünü orijinal getiren firmalardan, İtopya, Teknobiyotik, İncehesap vs. buralardan orijinal Arctic MX4 alır geçerdim. Çünkü kalitesini kanıtlamış bir ürün.

Laptop için alınmaz MX4 pump out oluyor.

MX-4 laptopta pump-out yapıyor bir de çok akışkan. Bu yüzden laptopta önermiyorum.

Mümkünse CTG8 veya Thermal Grizzly Kryonaut bakın.

Nereden almıştınız siz?

Thermal Grizzly Hydronaut 1 gr aldım teşekkürler.
O da iyi seçenektir. Hayırlı olsun.

Icedragon® Pullwark™ Metal Series™ 128W/M-K Sıvı Soğutma/Likit Metal usta bundan al üstündeki termal macunu temizle kapton bantla güzelce etrafını sar işlemci ve ekran kartının, çok dikkatli bir şekilde uygula bunu tamamdır, termal macundan çok daha etkili olduğunu söyleyebilirim

Geri
Yukarı