Last of Us 2, GoW Ragnarok, Ghost of Tsushima, Demon's Souls ve Gran Turismo 7 bu yıl PC'ye geliyor

Hepsinin bu sene geleceğini düşünmüyorum şahsen. Daha forbidden West de çıkmayacak mıydı? GoW Ragnarok ve bir iki oyun seneye gelir. Gördüğüm kadarıyla birçok kişi Ghost of Tsushima'yı çok bekliyor. Gördüğüm en overrated oyunlardan biri. Oyundaki karakterlerin mimiksizliği, ara sahnelerde kameranın saçma sapan yerlerde oluşu, hikaye sunumu da karakterlerin inanılmaz donukluğu yüzünden hiç iyi değil. Aksiyon sistemi gayet iyi ona diyecek lafım yok atmosfer de çok iyi, bunlar büyük ihtimalle uzaktan bakınca heyecana sebep oluyor ama bir yerden sonra dayanamadım robot gibi olan karakterlere. Nasıl AC oyunlarından sönük karakterler yapabildiler anlamıyorum. Oyunun ana hikayesi zaten çok kısa, yan karakterlerin hikayeleri var onlar iyi olsa karakterlerin mimikleri olsa ben de bu oyunun başyapıt olduğunu düşünebilirdim ama bu haliyle kesinlikle değil. Ama soccer Punch'ın Ghost of Tsushima 2 için potansiyeli yüksek. Zor işleri halledip kolay yerde batırmışlar.

Asıl beklenecek oyunlar TLOU Part 2 ve GoW Ragnarok. TLOU part 2 hikayedeki SJW ögeleri hariç neredeyse kusursuz bir oyun. GoW Ragnarok ise benim için tamamen kusursuz bir oyun. İlk oyunun her anlamda daha iyi ve büyüğü.

Son düzenleme:
Hepsinin bu sene geleceğini düşünmüyorum şahsen. Daha forbidden West de çıkmayacak mıydı? GoW Ragnarok ve bir iki oyun seneye gelir.
2022'yle benzer politika izleyecekler muhtemelen. İlk çeyrekte(Ocak-Şubat-Mart) 1-2 oyun. 3. çeyreğin sonu ve 4. çeyreğin başında(Ekim-Kasım- Aralık) 3 oyun, Yaz döneminde 1-2 oyun şeklinde gelebilir. 2022'de böyle olmuştu. Bu sene de aynı olması olası.

2022'yle benzer politika izleyecekler muhtemelen. İlk çeyrekte(Ocak-Şubat-Mart) 1-2 oyun. 3. çeyreğin sonu ve 4. çeyreğin başında(Ekim-Kasım- Aralık) 3 oyun, Yaz döneminde 1-2 oyun şeklinde gelebilir. 2022'de böyle olmuştu. Bu sene de aynı olması olası.
Olabilir, ama sene sonundaki oyunlardan bazıları sarkabilir bence.

Bayadır God of War Ragnarok ve Last of Us Part 2'yi bekliyorum, exclusive olayının bu şekilde yavaş da olsa ortadan kalkması çok güzel. PC ile hem Xbox hem PlayStation oyunlarını oynuyor ve oynayabilecek olmamız çok güzel.

PS5 istiyordum da onun yerine Steam deckmi alsam bu oyunlari yatakta elde balkonda oynamak sarabilir. @Corizeo @xefe
Oyunların bilgisayara iyi optimize bir şekilde gelirse alınır ama optimizasyonları nasıl olur bilmiyorum. Oyunları erken oynamak istiyorsanız PS5 alabilirsiniz. Beklerim diyorsanız Steam Deck alın. El konsolu olarak Asus Rog Ally’e bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı