Last of Us 2, GoW Ragnarok, Ghost of Tsushima, Demon's Souls ve Gran Turismo 7 bu yıl PC'ye geliyor

Oyunların bilgisayara iyi optimize bir şekilde gelirse alınır ama optimizasyonları nasıl olur bilmiyorum. Oyunları erken oynamak istiyorsanız PS5 alabilirsiniz. Beklerim diyorsanız Steam Deck alın. El konsolu olarak ASUS ROG Ally'e bakabilirsiniz.

Hocam ally cok pahali ve deck Steam'in oldugu icin optimizesi daha iyi olabilir diye dusunuyorum.

Sony 2022'ye kadar çıkardığı PC oyunların'da hiçbir sorun yoktu optimizasyonları güzeldi ancak 2023'te çıkardığı oyunlar bozuktu sanırım bu gelecek Oyunlar'da boyle olacak diye düşünüyorum yeni grafik kartlarını sattırmak için boyle bir politika izliyorlar diye düşünüyorum.

Benim RX6700 10GB üzümlü kekim mart 2023'te aldım. :(

Optimizasyon güzel olursa tadından yenmez.

Evet, bu sefer optimize taraflı bir sorun yaşamak istemeyiz. The Last of Us Part 1'de sorun olmuştu. God of War oyununda sorun olmamıştı da The Last of Us Part 1'de ciddi sorun olmuştu.

Haber beni çok mutlu etti. TLOU2 ve GoW ragnarök, ilk oyunlarını oynayıp PC'de olmadıkları için oynayamadığım oyunlardı. Umarım en kısa sürede gelir.

Geri
Yukarı