League of Legends oynarken küfür nasıl edilmez?

Tam olarak bu.
Adamlara etmesen de içinden ediyorsun diğer türlü.

İlk dereceli maçım aklıma geldi. 3/17 Nidalee ormandaydı. Ben ise ADC diye kavga edip almıştım. Sağ olsun koca yürekli bir abimiz üst koridora Lucian alıp taşımıştı.

Oyunun sana katacağı tek şey refleks olur. O kadar reflekse de ihtiyacın yok. Varsa da farklı yerlerden elde edebilirsin.

Bu adamlarla birlikte yaptıklarını yaparsan küfür etmezsin. Şimdi size trolleyin dedim diye kızanlar olacak ama bazı maçları kurtaramazsınız. Kesin kaybedeceğiniz bir maçta da LCS maçıymış gibi oynamak saçma. Hele ki rakip hata yapmıyorsa. O yüzden bu tür maçlarda sizde oyunu dalgaya alıyorsunuz ve maç bittiği gibi hafızanızdan silip sanki hiç öyle bir maç atmamışsınız gibi yeni maçınıza giriyorsunuz. Strese girmeye gerek yok.
Hocam maçta 6 defa teslim oynaması açıyorum aldığım cevap "oynayın". Sonra stres oluyor. :D

Takımımda 3-16 Xin Zhao olup karşıdaki kasmış Akali'ye dalıp hala öldüğü için biraz münasebetli cümleler kurdum, o adam 3-16 gidip trolleyince sorun yok ben düzgün oyna deyince var. Adama düzgün oyna diyorum, aldığım cevap ise "zaten oyun buradan dönmez ne boş yapıyorsun kes boşu" oluyor. Sonra ban yiyen ben oluyorum. Bu elemanlara mute atsan da o sefer koridoruna geliyorlar. Ne yapılır bunlara?
Chat kapat.

Al yanına arkadaşını trollüne oyna. Oyunda çok iyi değilsen zamanını boşa harcamaya değmez bence. Sıralıda arkadaşlarınla trolleyip eğlenebilirsin.

Geri
Yukarı