League of Legends küfür problemi

SSQcX

Picopat
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 770 2 GB
i5 10. nesil 4.2 GHz
8 GB RAM DDR4
M2 SSD
3 yılın başında bir LoL (dereceli) gireyim dedim oyunu buldu, karakter seçme yerinde Allah'a söven varlıklar Atatürk'e sövenler, Türklere sövenler, durduk yere annesine sövenler vb. Allah'a inanmıyor olabilir onun iradesi ama saygılı olmalı, aynı şekilde Atatürk ve Türk insanları da aynı şekilde. LoL en kısa zamanda bunlara bir ceza sistemi getirmeli. 14 15 yaşından küçük çocuklar LoL oynuyor böyle Allah'a, Atatürk'e söven ergen varlıklar çocuğun psikolojisini bozabilir hatta yoldan bile çıkarabilir. En kısa zamanda bir çözüm getirilmeli eğer olur da Riot'ta çalışan biri bu metni okursa belki bir şeyler değişebilir. Saygılar.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-27 225004.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-27 225004.png
    143,5 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şey değişmez dostum. Keşke değişse ve LoL daha keyifli bir oyun olsa böyle toxic insanlar yüzünden hiçbir maçtan keyif almaz oldum.

Raporlaman da hiçbir işe yaramıyor. Raporunun işe yaramasını istiyorsan illaki ticket açman lazım. Normal raporlarımın çoğu işe yaramıyor fakat SS'lerle birlikte ticket attığımda ancak istediğim sonuca ulaşıyor. Oynadığım her maçta buna ayıracak enerji insanda artık kalmıyor.

3 yılın başında bir LoL (dereceli) gireyim dedim oyunu buldu, karakter seçme yerinde Allah'a söven varlıklar Atatürk'e sövenler, Türklere sövenler, durduk yere annesine sövenler vb. Allah'a inanmıyor olabilir onun iradesi ama saygılı olmalı, aynı şekilde Atatürk ve Türk insanları da aynı şekilde. LoL en kısa zamanda bunlara bir ceza sistemi getirmeli. 14 15 yaşından küçük çocuklar LoL oynuyor böyle Allah'a, Atatürk'e söven ergen varlıklar çocuğun psikolojisini bozabilir hatta yoldan bile çıkarabilir. En kısa zamanda bir çözüm getirilmeli eğer olur da Riot'ta çalışan biri bu metni okursa belki bir şeyler değişebilir. Saygılar.

Öz güven eksikliği, sosyal anksiyete, çoklu kişilik bozukluğu daha sayayım mı?

3 yılın başında bir LoL (dereceli) gireyim dedim oyunu buldu, karakter seçme yerinde Allah'a söven varlıklar Atatürk'e sövenler, türklere sövenler, durduk yere annesine sövenler vb. Allah'a inanmıyor olabilir onun iradesi ama saygılı olmalı, aynı şekilde Atatürk ve Türk insanları da aynı şekilde. LoL en kısa zamanda bunlara bir ceza sistemi getirmeli. 14 15 yaşından küçük çocuklar LoL oynuyor böyle Allah'a, Atatürk'e söven ergen varlıklar çocuğun psikolojisini bozabilir hatta yoldan bile çıkarabilir. En kısa zamanda bir çözüm getirilmeli eğer olur da Riot'ta çalışan biri bu metni okursa belki bir şeyler değişebilir. Saygılar.

Riot Games o kadar kötü bir şirket ki... Valorant'ta kalıcı bir ban yedim gereksiz bir sebepten. TikTok'ta aynı benim yaşadığım bir konuya denk geldim, kız ticket atmış kendinden falan bahsetmiş ve banını birkaç gün sonra açmışlar. Aynı şekilde bende ticket attım fakat herhangi bir ilgi alaka görmeden otomatik bot mesajı ile geçiştiriyorlar. Demem o ki Riot Games oyunları bomboş bir şey oldu. Herhangi bir sorunda çözülmeyecek bu şekilde devam edecekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı