Logitech G PRO X Superlight 2 satışta

Tamam da Viper V2 Pro 3400 lira. Niye fazladan 2 bin lira verelim onu soruyoruz.

Net cevap veremeyeceksen hic verme daha iyi. Sekli yuzunden 2 bin lira verilir diyorsan da gamsizlar versin, o fiyata gelene kadar tonla Superlight klonu bulunur.

Wraith'ten kaç tane fare aldın? Kaç tanesi 1 senede elinde patladı? Verdiğim yanlış bilgiyi açıklar mısın? Yanlış bilgi vermişim. Söyle yanlış bilgiyi sileyim mesajı.

Ninjutso'nun ürünlerini kullandın mı? Hayatında kaç farklı fare kullandın? Superlight'ı hangi farelerinle yan yana koydun kıyasladın? İşin tekniğini biliyor musun? Anlıyor musun?

Superlight 2 ile Sora 4K'yı kıyaslamanı istiyorum. Sora 4K'nın neden kötü olduğunu söyler misin? Superlight 2'nin ne avantajı var, Sora 4K'nın ne dezavantajı var bunları bana açıklar mısın?

Superlight 1 dediğin çöp 1 senede kaç kişinin elinde patladı biliyor musun? O Switch'lerin çift tıklama sorunu olduğunun farkında mısın? Kaç kişi bu sorunu yaşadı haberin var mı?

Sora 4K'da dünyanın en pahalı optik Switch'leri kullanılıyor. Tıklama gecikmesi en düşük fareler arasında yerini aldı. Superlight'ın ne özelliği var? Sora 4K yerine 2000 TL fazla verip neden Superlight 2 alalım? Bu bize ne katar? Ne gibi artıları var? Bunları bana açıklaman gerek.

Dostum 1 sene mi? 6 ayda bir patlıyor. 1 senede 2 tane elimde patladı.

Türkiye'de satılıyor mu bilmiyorum. Ben bu fareyi GPX Superlight ile karşılaştırırım çünkü tutuş açısından ve tasarımsal olarak en iyi farenin GPX Superlight 2 olduğunu düşünüyorum. Sensör olarak Razer Focus Pro 30K daha önde. 750 IPS ve 4000HZ'de sabit hareket inanılmaz bir olay zaten. GPX Superlight 2, Razer'ın gerisinde kalmış olsa da, bu onun çöp olduğunu göstermez. Hem teknik özellik hem de tasarım açısından çoğu insanı tatmin ediyor ki bu kadar satıldı bu mouse. En iyisi olduğunu değil, en iyilerden biri olduğunu iddia ettim zaten
Bak dostum burada vermişim sana cevap. Tabi o sırada aşağılama ve saldırma eyleminde olduğun için fark etmedin. Özetle kişiden kişiye göre değişir. Çok fazla milisaniyelere bile takılan adam teknik özellik bakımından daha iyi olduğu için V2 Pro alır. Diğeri de Logitech ekosistem kurup, tek yazılımdan tüm ekipmanları kontrol etmek ister, tasarımı mükemmel olduğu için ve ele tam oturduğu için Superlight 2 alır. E aralarında profesyonel değilsen fark edilecek düzeyde bir performans farkı da yok. İsteyen istediğini alır insanlara enayi muamelesi yapmak size düşmez. Kapatıyorum konuyu burada.

Bak dostum burada vermişim sana cevap. Tabi o sırada aşağılama ve saldırma eyleminde olduğun için fark etmedin. Özetle kişiden kişiye göre değişir. Çok fazla milisaniyelere bile takılan adam teknik özellik bakımından daha iyi olduğu için V2 Pro alır. Diğeri de Logitech ekosistem kurup, tek yazılımdan tüm ekipmanları kontrol etmek ister, tasarımı mükemmel olduğu için ve ele tam oturduğu için Superlight 2 alır. E aralarında profesyonel değilsen fark edilecek düzeyde bir performans farkı da yok. İsteyen istediğini alır insanlara enayi muamelesi yapmak size düşmez. Kapatıyorum konuyu burada.

Bana mı cevabın bu? 15 soru sordum 2 tanesine cevap verip kapatıyorsun konuyu. Aşağılama ve saldırma eyleminde olan ben miyim?;
Şu konuyu okumaya gelen öğrenmek isteyen bir kişinin, senin gibi cahil bir herifin yorumunu görerek yanlış bilgi edinmesi gerçekten çok acı bir durum.

En iyisi kapat bu konuyu burada bence de.

Konuyu yazan kardeşime cevap bile vermemişsiniz isteyen istediği her şeyi alabilir kimse kimsenin ne aldığına karışamaz fare tip olarak güzel gözüküyor sırf marka diye alacak olan da alabilir sorgulamak size düşmez, kağıt üzerinde iyi diye fareye iyi diyorsunuz karşılaştırdığınız şeyler switchlerdi ikisi de Omron Switch'ler kullanıyor sadece 3 4 kişi double-Click sorunu yaşadı diye logiyi yerden yere vuramazsınız iki farenin satın alınma oranları birbirinden çok farklı. Dünden beri konuyu okuyup gülüyorum millet aldığı ürün için diğerini neden zorbalıyor anlamış değilim. Konuyu raporluyorum açan arkadaş kusura bakmasın birbinize yanıt vermek için değil saldırmak için yazıyorsunuz. Umarım en yakın zamanda bu konular için bir önlem alınır herkes ya para vermemek için ya da taraf tuttuğu için ürün önermeye başladı doğru yanıtı bulmak imkansız...

Geri
Yukarı