Rehber Logitech Garanti ve Ürün Değişimi İşlemleri

Arkadaşlar biraz konuyu hortlatayım Logitech G PRO X Superlight alacağım alan arkadaş logidestekten ürünün sıfır geldiğini ve kapalı kutu olduğunu söylüyor bu ürün tamir görmüş yenilenmiş ürün mü yoksa tamamen sıfır ürün mü fiyatı uygun olduğu için alacağım ama kullanılmış ürün almak istemiyorum.

Arkadaşlar biraz konuyu hortlatayım Logitech G PRO X Superlight alacağım alan arkadaş logidestekten ürünün sıfır geldiğini ve kapalı kutu olduğunu söylüyor bu ürün tamir görmüş yenilenmiş ürün mü yoksa tamamen sıfır ürün mü fiyatı uygun olduğu için alacağım ama kullanılmış ürün almak istemiyorum.
Eğer ki orijinal kutuya sahipse sıfırdır ancak kutusuz, sadece kutu içeriği tam ise refurbished üründür.

Eğer ki orijinal kutuya sahipse sıfırdır ancak kutusuz, sadece kutu içeriği tam ise refurbished üründür.

Orijinal poşetli kutu o zaman gönül rahatlığıyla alabilirim teşekkürler.

Sıfır oluyor. Yani bana 0 kutu da gönderdi Logitech 2 kere.

Merhaba hocam bir sorum olacak bende G PRO Superlight için yazdım değişim onaylandı 4-5 iş günü içinde kargoya verilecek dendi mailde ondan sonra ne gibi süreçler karşılayacak beni bir de siz gönderdikleri 2 ürün bozuk çıktı 3 üründe ne dendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı