MacBook Air alıp pişman olmak

lnlymnn

Femtopat
Daha fazla  
1 hafta oldu alalı MacBook Air M.2 8 GB 256 15 inc özellikli, ama pişman oldum, oyun oynayamıyorum, oyun meselesini zaten biliyordum da bu kadar da oynanmayacağını düşünmemiştim ayrıyeten 5 veya 6 sekme açınca hemen kasmaya başlıyor, sırf Apple diye hevesten aldım, bana göre değilmiş he belki MacBook Pro falan daha iyidir ama ona da bütçem yetmedi, işin özü Windows'a geçmeyi düşünüyorum, 40 45 bin lira bandında güzel bir laptop önerir misiniz? Ya da MacBook da devam mı edeyim?

1 hafta oldu alalı MacBook Air M.2 8 GB 256 15 inc özellikli, ama pişman oldum, oyun oynayamıyorum, oyun meselesini zaten biliyordum da bu kadar da oynanmayacağını düşünmemiştim ayrıyeten 5 veya 6 sekme açınca hemen kasmaya başlıyor, sırf Apple diye hevesten aldım, bana göre değilmiş he belki MacBook Pro falan daha iyidir ama ona da bütçem yetmedi, işin özü Windows'a geçmeyi düşünüyorum, 40 45 bin lira bandında güzel bir laptop önerir misiniz? Ya da MacBook da devam mı edeyim?
Butcenizi artirabilirseniz:

4-5 sekmede kasması hiç ama hiç normal değil. 20-30 sekmenin aynı anda açık olduğu zamanlar bile oluyor bende.

Yani hocam arada oyun oynamak için ve bazen world programlarını kullanmak Photoshop yani bana kasmayacak laptop lazım ve arada oyun için.

Oyun harici dediklerinde sorun çıkarma ihtimali yok. Arkada 2K çözünürlükte render alırken çok rahat kullanıyorum bilgisayarı.

Geri
Yukarı